Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Zrównoważona produkcja filmowa i telewizyjna - warsztaty

Edukacja Inne Kino Warsztat

19 stycznia 2023, godz. 10:00

Hotel Perła Południa w Rytrze

WSTĘP: Wstęp bezpłatny
Dodatkowe informacje:
Zgłoszenia do 18 stycznia.
W czwartek 19 stycznia o godzinie 10:00 zapraszamy do Hotelu Perła Południa w Rytrze na warsztaty ZRÓWNOWAŻONA PRODUKCJA FILMOWA I TELEWIZYJNA. Zgłoszenia do 18 stycznia.
GreenFilmTourism to projekt, który powstał z myślą o wypromowaniu specyficznego waloru wzmacniającego atrakcyjność turystyczną pogranicza polsko-słowackiego. Jest nim dziedzictwo filmowe. Powstało tu bowiem mnóstwo produkcji, które wykorzystują atuty regionu takie jak: piękno krajobrazu i natury, bogactwo zabytków, barwną różnorodność żywej kultury, a także niezwykłe meandry historii tych ziem oraz magiczną aurę krążących tu legend.

Tym razem chcemy zwrócić uwagę na wątek „green”, czyli szeroko pojęty aspekt zrównoważonej produkcji. Dzięki realizacji naszego projektu powstał profesjonalny podręcznik w tym zakresie, istotny zarówno dla producentów materiałów audiowizualnych, jak też dla dostawców rozmaitych usług i informacji. Dlatego zachęcamy do udziału nie tylko ludzi filmu, ale również firmy i instytucje zainteresowane współpracą z nimi w procesie produkcji.

Podczas warsztatów nasi eksperci omówią szereg interesujących zagadnień i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zgłoszenia

Aby wziąć udział w warsztatach należy przesłać wypełniony formularz zgłoszenia do 18 stycznia 2023 r. na adres: m.paszek@mcksokol.pl.

Kalendarium wydarzeń

Kino Seans filmowy

NIEBEZPIECZNI DŻENTELMENI

17 stycznia 2023, godz. 19:00

Kino SOKÓŁ

Kino Seans filmowy

Pompeje. Miasto grzechu

19 stycznia 2023, godz. 18:30

Kino SOKÓŁ