Sztuka na wielkim ekranie

Kino Sztuka Teatr
W ramach cyklu w Kinie SOKÓŁ w Nowym Sączu prezentowane są zarówno retransmisje najpopularniejszych koncertów i spektakli zarejestrowanych na scenach całego świata, jak również filmy dokumentalne prezentujące najwybitniejszych artystów oraz ich najcenniejsze dzieła.

ARTBEATS | WYSTAWA NA EKRANIE

Prezentacja kolekcji najwybitniejszych artystów malarstwa z najważniejszych muzeów na całym świecie. Na dużym ekranie, w znakomitej jakości obrazu HD są pokazane wystawy tematyczne, uchwycone w specjalny, dostosowany do warunków kinowych sposób.

Arcydzieła malarstwa, rzeźby i grafiki będzie można oglądać na kinowym ekranie z różnych perspektyw, zaś wędrówce po salach galeryjnych i muzealnych towarzyszą historie dzieł, biografie artystów, wypowiedzi ekspertów analizujących styl i technikę obrazów. 

NA ŻYWO W KINACH

Retransmisje najpopularniejszych inscenizacji ze słynnych scen brytyjskich, takich jak: National Theatre, Kenneth Branagh Theatre Company, Globe On Screen czy Royal Shakespeare Company. Przedstawienia zostały zarejestrowane na żywo, przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych. Udział w pokazach jest niepowtarzalną okazją, by stać się częścią publiczności londyńskiego teatru oraz doświadczyć aktorstwa najwyższej próby.

Dystrybutor: Cikanek management
Więcej informacji na stronie: nazywowkinach.pl


EXHIBITION ON SCREEN | WYSTAWA W KINIE

„Wystawa w kinie” („Exhibition on Screen”) to cykl Phil’a Grabsky’ego (zdobywcy nagrody BAFTA®) prezentujący na ekranach kinowych kolekcje dzieł najwybitniejszych artystów malarstwa z najważniejszych muzeów świata. Pokazywane są wystawy tematyczne, uchwycone w specjalny, dostosowany do warunków kinowych sposób. Wędrówkom po salach galeryjnych i muzealnych pokazujących arcydzieła malarstwa, rzeźby i grafiki towarzyszą historie dzieł, biografie artystów, wypowiedzi ekspertów analizujących styl i technikę obrazów.

Dystrybutor: Ferment Kolektiv
Więcej na stronie KinoMaestro.pl

Sztuka na wielkim ekranie 2024

Najbliższe wydarzenia z tego cyklu

Kino Sztuka Seans filmowy

Słoneczniki. Tajemnica van Gogha

25 lipca 2024, godz. 18:30

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu

Kino Sztuka Seans filmowy Wystawa

Mary Cassatt. Impresjonistyczne malarstwo nowoczesnej kobiety

29 sierpnia 2024, godz. 18:30

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu