Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

68. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI - TARNOWSKIE ELIMINACJE REJONOWE

Literatura Konkurs

17 kwietnia 2023, godz. 10:00

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie

Tarnowskie eliminacje rejonowe 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbędą się w poniedziałek 17 kwietnia br. od godz. 10:00 na Małej Scenie Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie (ul. Mickiewicza 4).
Zaprezentują się laureaci eliminacji powiatowych, które odbyły się w Dąbrowskim Domu Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej, w Domu Kultury w Tuchowie i  Miejskim Domu Kultury w Bochni.

Uczestnicy prezentować się będą w czterech turniejach: Recytatorskim, Poezji Śpiewanej, Wywiedzione ze Słowa i Teatru Jednego Aktora zgodnie z harmonogramem (do pobrania poniżej).

Jury rejonowych eliminacji  kwalifikuje nagrodzonych wykonawców do eliminacji wojewódzkich 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się w dniach 26-27 kwietnia br. w Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu pełni również rolę gospodarza sądeckich eliminacji rejonowych 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się w czwartek 13 kwietnia w MCK SOKÓŁ. Szczegóły tutaj »

ORGANIZATORZY

Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie we współpracy z Domami i Ośrodkami Kultury oraz Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie dla Małopolski.

Kalendarium wydarzeń

Teatr Spektakl / widowisko

ŻABUSIA

16 - 17 kwietnia 2023

sala im. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ