Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

68. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI - sądeckie eliminacje rejonowe

Literatura Konkurs

13 kwietnia 2023, godz. 09:00

sala im. Romana Sichrawy, MCK SOKÓŁ

Sądeckie eliminacje rejonowe 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbędą się w czwartek 13 kwietnia br. od godz. 9.00 w sali im. Romana Sichrawy Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ.
Do etapu rejonowego konkursu zakwalifikowanych zostało 25 laureatów eliminacji powiatowych przeprowadzonych w marcu w Gorlicach, Limanowej, Nowym Targu, Nowym Sączu i Starym Sączu. Uczestnicy prezentować się będą w trzech turniejach: Recytatorskim, Poezji Śpiewanej, Teatr Jednego Aktora zgodnie z harmonogramem (do pobrania poniżej).

Jury sądeckich eliminacji rejonowych wytypuje laureatów do finału wojewódzkiego Konkursu, który odbędzie się 26-27 kwietnia br. w Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu pełni również rolę gospodarza tarnowskich eliminacji rejonowych 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się w poniedziałek 17 kwietnia w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Szczegóły tutaj »

ORGANIZATORZY

Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie we współpracy z Domami i Ośrodkami Kultury oraz Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie dla Małopolski.

Kalendarium wydarzeń

Kino Seans filmowy

AIR

12 kwietnia 2023, godz. 16:30

Kino SOKÓŁ

Sztuka Wernisaż

chruślicka.art - wernisaż

14 kwietnia 2023, godz. 18:00

Galeria Sztuki SOKÓŁ