Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

NA TWOIM MIEJSCU

Kino Seans filmowy

25 stycznia 2023, godz. 14:00

Kino SOKÓŁ

Wstęp: 16 zł (11 zł seniorzy)
Dodatkowe informacje:
Polska 2023, 103', komedia, od 15 lat
W środę 25 stycznia o godzinie 14:00 w ramach FILMOTEKI DOJRZAŁEGO CZŁOWIEKA zapraszamy na błyskotliwą komedię z drugim dnem w reżyserii Antonio Galdámeza - NA TWOIM MIEJSCU.
Chcieli zmiany, nie zamiany! Kasia i Krzysiek to młode małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Pewnego poranka muszą zacząć współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez... zamianę ciał. Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii?

Chyba każdy chciałby chociaż raz w życiu znaleźć się w skórze płci przeciwnej… Bohaterowie NA TWOIM MIEJSCU dostają taką szansę. Film w reżyserii Antonio Galdámeza to komedia, która w lekki sposób rozprawia się z ważkimi tematami, ukazując uniwersalną prawdę o międzyludzkich relacjach. Kasia i Krzysiek – młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez… zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kasią, a Kasia Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Zamiana ciał jest tylko wytrychem, z którego korzystają twórcy filmu, żeby móc powiedzieć kilka niebanalnych słów o współczesności. W rolach głównych Paulina Gałązka i Miron Jagniewski. Na ekranie partnerują im m.in. Maria Pakulnis, Magdalena Lamparska, Jan Frycz, Michał Czernecki i Delfina Wilkońska.

ZWIASTUN

Kalendarium wydarzeń

Kino Seans filmowy

Podejrzana

24 stycznia 2023, godz. 18:10

Kino SOKÓŁ

Muzyka Koncert Seans filmowy

André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok

26 stycznia 2023, godz. 18:00

Kino SOKÓŁ