Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

KOT LUNATYK

Sztuka Koncert Wieczór literacki / poetycki

10 marca 2023, godz. 18:30

Galeria BWA JATKI

Wstęp: Wstęp wolny
10 marca o godzinie 18:30 w ramach cyklu MAM WAM COŚ DO POWIEDZENIA, zapraszamy do Galerii Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu na koncert zespołu „Kliw” pt. KOT LUNATYK.
Podczas koncertu usłyszymy wiersze Beaty Zalot, do których muzykę skomponowała Sylwia Lehner „Kliw”. Będzie lirycznie, balladowo, momentami transowo, a nawet rokowo.

Beata Zalot - z zawodu i pasji dziennikarka. Dla równowagi psychicznej pisze wiersze, opowiadania, w bezsenne noce zajmuje się malowaniem i ceramiką. Pieniądze trwoni głównie na podróże, najczęściej do buddyjskiej Azji. Za każdym razem jednak z radością wraca do rodzinnego Gronkowa na Podhalu. Jej środkiem świata jest oddalona dwa kilometry od domu magiczna Cisowa Skałka.

Sylwia Lehner „Kliw” - melodie do niej przychodzą nocą. Komponuje muzykę, śpiewa, gra na akordeonie i gitarze akustycznej. Świat lubi oglądać na łódce, zachód słońca na górskim szlaku. W wolnym czasie pracuje – zakłada garnitur i zajmuje się biznesami. Kiedy patrzy na ludzi, widzi ich aurę. Najbardziej lubi podróże w głąb siebie. Żyje pomiędzy światami – męskim i damskim.