MCK SOKÓŁ

Budynek Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ

Instytucja

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ - instytucja istniejąca od 1975 roku - do 1998 w województwie nowosądeckim jako Wojewódzki Ośrodek Kultury - a od 1999 jako samorządowa instytucja kultury, wyodrębniona pod względem prawnym i ekonomicznym, której organizatorem jest Województwo Małopolskie.

Historia

Jako instytucja regionalna (Wojewódzki Ośrodek Kultury dla województwa nowosądeckiego) powstaliśmy w 1975 roku w wyniku ówczesnej reformy administracyjnej państwa.

Wynajem sal

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu oferuje możliwość wynajmu sal do organizacji różnorodnych wydarzeń. Mieści się tu kilka sal, z których każda posiada pełne wyposażenie i profesjonalną obsługę. Zlokalizowane w budynku MCK SOKÓŁ, sale są idealne do organizacji konferencji, szkoleń, imprez artystycznych czy mniejszych wydarzeń.

Karta podarunkowa

Chcesz sprawić radość swoim bliskim i zapewnić im całą paletę pozytywnych wrażeń? Możesz mieć pewność, że jest taki upominek, który na pewno wywoła uśmiech na ich twarzy. To KARTA PODARUNKOWA MCK SOKÓŁ.

Projekty

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ od lat skutecznie pozyskuje środki zewnętrze zarówno ze źródeł unijnych, jak i krajowych. Dzięki tym pieniądzom realizowanych jest wiele projektów ściśle związanych z obranymi przez MCK SOKÓŁ kierunkami działań.

Wydawnictwa

Wolontariat

Serdecznie zapraszamy do aktywności wolontariackiej w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu!
namalowany na ziemi znak miejsca parkingowego dla osób z niepełnosprawnościami

Dostępność

Wierzymy, że nie ma barier, których moglibyśmy nie pokonać. Przyjdź, sprawdź i przekonaj się sam :)