Promocje i zniżki

W Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu marzenia o fascynujących podróżach za grosze przez sztukę, film i muzykę stają się rzeczywistością! Przygotuj się na tanie bilety do kina, galerii sztuki oraz na wydarzenia kulturalne.

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu

Karta Dużej Rodziny

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą otrzymać bezpłatne karnety na wszystkie biletowane koncerty w ramach Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIETO DZIECI GÓR. 

Ulgi dla działaczy opozycji antykomunistycznej i osób represjonowanych

Osoby o potwierdzonym statusie działacza opozycji antykomunistycznej oraz osoby represjonowane z powodów politycznych mogą nabyć bilety na wydarzenie kulturalne organizowane przez MCK SOKÓŁ w cenie 1 zł. Bilety dostępne w sprzedaży wyłącznie w kasie Centrum po okazaniu stosownej legitymacji.

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu

Tanie poniedziałki

Każdy poniedziałek to doskonały dzień na wyjście do kina! Bilety na wszystkie seanse w tym dniu dostępne są dla każdego w cenie ulgowej!

Kino z rodziną

Familijne seanse filmowe w Kinie SOKÓŁ. Przez cały tydzień dla wszystkich członków rodziny bilety na filmy 2D i 3D tylko w cenie ulgowej! Z promocji może skorzystać minimum 3 osobowa rodzina. Bilet rodzinny obowiązuje na filmy bez ograniczeń wiekowych, wyświetlane do godziny 13:00. 

Karta Dużej Rodziny i Nowosądecka Karta Rodziny 

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu przygotowało dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Nowosądeckiej Karty Rodziny bilety w atrakcyjnych cenach. Każdy posiadacz jednej z tych kart ma możliwość zakupu biletów na filmy 2D w cenie 14 zł (normalny) i 13 zł (ulgowy) oraz na filmy 3D w cenie 18 i 16 zł.

Galeria Sztuki BWA SOKÓŁ w Nowym Sączu

W środę taniej

W każdą środę wstęp do Galerii Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ za symboliczną złotówkę.

Z kina prosto do galerii

Z biletem Kina SOKÓŁ w Nowym Sączu zwiedzanie wystawy w Galerii Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ w cenie tylko 1 zł.

Karta Dużej Rodziny

W Galerii BWA SOKÓŁ, każdy posiadacz Karty Dużej Rodziny może obejrzeć bieżącą wystawę nabywając bilet w promocyjnej cenie – 1 zł. 

Galeria Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu

Karta Dużej Rodziny

Posiadacze Karty Dużej Rodziny na wystawę dostępną w Galerii Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu mogą wejść za jedynie 1 zł.