Karta podarunkowa

Chcesz sprawić radość swoim bliskim i zapewnić im całą paletę pozytywnych wrażeń? Możesz mieć pewność, że jest taki upominek, który na pewno wywoła uśmiech na ich twarzy. To KARTA PODARUNKOWA MCK SOKÓŁ.
Osoba, której ją podarujesz, będzie mogła skorzystać z najlepszej oferty kulturalnej w naszym regionie. Seanse kinowe, spektakle teatralne, koncerty, wieczory autorskie – to wszystko na wyciągnięcie ręki. Wystarczy doładować kartę wybraną kwotą i… wręczyć ten niezwykły prezent wybranej osobie.

KARTA PODARUNKOWA MCK SOKÓŁ to znakomity prezent na różne okazje! Sprawdzi się w wyjątkowych momentach, takich jak urodziny, imieniny, jubileusze. To także elegancki upominek dla współpracowników lub klientów.

KARTA PODARUNKOWA MCK SOKÓŁ – niech miłe chwile trwają jak najdłużej!

Jak to działa?

KARTA PODARUNKOWA MCK SOKÓŁ jest rodzajem bonu. Po doładowaniu kwotą minimum 35 PLN można nią bezpiecznie i wygodnie płacić w kasie biletowej MCK SOKÓŁ. Karta jest ważna 12 miesięcy od daty doładowania lub do momentu wyczerpania dostępnych na niej środków.

KARTĘ można nabyć w kasie biletowej MCK SOKÓŁ.

Jak sprawdzić stan środków na karcie?

Stan środków na KARCIE PODARUNKOWEJ MCK SOKÓŁ możesz sprawdzić bezpośrednio w kasie biletowej MCK SOKÓŁ, ul. Długosza 3 lub dzwoniąc pod numer 18 448 26 00.

Do pobrania