Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Warsztaty tkackie

Edukacja Warsztat

11 października 2022

Sądecki Park Etnograficzny / Miasteczko Galicyjskie

WSTĘP: bezpłatne // brak miejsc
Dodatkowe informacje:
Jeżeli potrzebujesz tłumacza języka migowego podczas warsztatów, prosimy o informację: a.lopalewska@mcksokol.pl, +48 18 534 06 62.
We wtorek 11 października młodzież, seniorów oraz podopiecznych lokalnych organizacji pozarządowych zapraszamy do Sądeckiego Parku Etnograficznego na prowadzone przez Daniela Lachora warsztaty „Warsztaty tkackie”, które odbędą się w ramach projektu KULTURA Z KLIMATEM.
Podczas zajęć uczestnicy i uczestniczki wykonają małe formy plastyczne „miniatury tkackie” z wykorzystaniem surowców wtórnych i naturalnych, włóczek, lnu, bawełny i wełny. Zajęcia wpisują się w zakres arteterapii, która usprawnia motorykę małą, percepcję wzrokową i daje szansę na swobodne wyrażanie własnych emocji, uczy pracy oraz współpracy w grupie i rozładowuje napięcia.

Zajęcia odbędą się w dwóch terminach do wyboru: godz.10.00-12.00 i 12.30-14.30

Brak miejsc

DANIEL LACHOR

Artysta plastyk i koordynator dostępności w Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu. Od kilku lat realizuje autorskie warsztaty terapeutyczne i uwrażliwiające, tematyczne ścieżki zwiedzania i oprowadzania dla osób w spektrum autyzmu i niepełnosprawnością intelektualną. Podczas zajęć wykorzystuje wypracowane przez lata doświadczenia i techniki pracy z osobami z niepełnosprawnościami.

DOFINANSOWANIE

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Kalendarium wydarzeń

otwarta książka
Edukacja Warsztat

SŁOWO NA WARSZTACIE - warsztaty recytatorskie

11 października 2022, godz. 10:00 - 14:00

Gminne Centrum Kultury w Żabnie

Kino Seans filmowy

Baby Broker

11 października 2022, godz. 18:30

Kino SOKÓŁ