Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Kino Kocha Kobiety 2024

Kino Seans filmowy

8 marca 2024, godz. 18:30

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu

Wstęp: 18 zł
Już 8 marca zapraszamy wszystkie Panie na specjalny seans filmowy odbywający się pod hasłem KINO KOCHA KOBIETY, czyli na Dzień Kobiet w Kinie SOKÓŁ. Startujemy o godzinie 18:30!

Od około godziny 18:00, we foyer sali im. Lucjana Lipińskiego, Panie będą mogły skorzystać z zabiegu parafinowego na dłonie oferowanego przez Medical School. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! 
 
Natomiast o godz. 18:30 przed seansem odbędzie się również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez sponsorów wydarzenia!

W trakcie wydarzenia obejrzymy najnowszą komedię „Test na teściów”, w której wystąpi niezapomniany Christian Clavier.

 

Test na teściów

Dokąd doprowadzi wspinaczka po kruchym drzewie genealogicznym własnej rodziny? Jakie rewelacje i pikantne szczególiki kryją jego gałęzie i splątane łańcuchy DNA? I jak żyć ze świadomością, że twoi przodkowie chyba nie do końca byli z tobą szczerzy? To wszystko i jeszcze więcej w najbardziej wyczekiwanej, pełnej gwiazd francuskiej komedii sezonu „Test na teściów”.

Za kamerą filmu „Test na teściów” stanął scenarzysta hitu „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka” Julien Hervé, a do łez rozmieszczać widzów będą: legendarny Christian Clavier („Za jakie grzechy, dobry Boże?”), uwielbiany Didier Bourdon („Alibi.com”) i jak zwykle charyzmatyczna Sylvie Testud („Niczego nie żałuję – Edith Piaf”).
Odliczając dni do wesela i ślubu, Alice i François postanawiają zorganizować wielkie spotkanie swoich, pochodzących z bardzo różnych środowisk rodzin. A przy okazji – namawiają rodziców i przyszłych teściów na wspólne testy DNA. Ich rezultat wprawi wszystkich w osłupienie. Bo czy może być coś gorszego dla konserwatywnego burżuja, niż dowiedzieć się, że nie jest w 100% Francuzem? Albo dla dumnego sprzedawcy samochodów znad Sekwany, że ma on podejrzanie niemieckie korzenie? A to dopiero początek rodzinno-genetycznych kłopotów.

Kalendarium wydarzeń

Folklor Warsztat

3. Mistrzowski Kurs Instruktorski | inauguracja

8 marca 2024, godz. 16:00

Limanowski Dom Kultury

Kino Seans filmowy

Bękart

12 marca 2024, godz. 12:15

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu