Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Dzień Dziecka w Kinie SOKÓŁ 2023

Kino Seans filmowy

1 - 2 czerwca 2023

Kino SOKÓŁ

Wstęp: 14 zł/os. - klienci indywidualni, 12 zł/os. - grupy zorganizowane (opiekunowie wstęp gratis)
Dodatkowe informacje:
Istnieje możliwość rezerwacji miejsc na seanse przez szkolne grupy zorganizowane. Szczegóły pod numerem telefonu: 18 44 82 627 (pn.-pt.w godz. 9:00 - 15:00).
Serdecznie zapraszamy na obchody Dnia Dziecka w Kinie SOKÓŁ, które odbędą się 1 i 2 czerwca 2023 roku. Przygotowaliśmy dla Was bogaty program z filmami i atrakcjami, które zapewnią niezapomniane przeżycia dla całej rodziny.

Jakie atrakcje dla Was przygotowaliśmy?

Nie tylko filmy zapewnią Wam doskonałą rozrywkę! Na miejscu czekają również liczne atrakcje dla najmłodszych, w tym animacje, które dostarczą mnóstwo zabawy i radości. Oprócz nich, w ramach pokazów strażackich (1 czerwca, godz. 10:00–14:00), będziecie mieli okazję zobaczyć pracę strażaków i poznać tajniki ich zawodu, a pokazy sprzętu policyjnego (1 czerwca, godz. 12:00–16:00) zapewnią Wam fascynujące wrażenia i przybliżą pracę policjantów. Natomiast 2 czerwca w godz. 10:00–16:00 w SOKOLE stanie Naukowa Wioska, czyli stoisko multimedialne WSB-NLU, które umożliwi interaktywną naukę i zabawę.

Co będziemy grać w kinie?

SUPER MARIO BROS. Film
USA 2023, komedia, animacja, przygodowy, familijny, od 7 lat

Produkcja jest oparta na kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych. Gra ma wielu fanów do dziś i jest jedną najpopularniejszych gier komputerowych w historii.
MAŁA SYRENKA
USA 2023, fantasy, przygodowy, familijny, dubbing, od 7 lat

Mała Syrenka to wyreżyserowana przez specjalistę od musicali – Boba Marshalla – aktorska wersja nagrodzonej Oscarami klasycznej animacji Disneya, która pojawi się w kinach 26 maja 2023 roku. To popularna historia pięknej, odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki - najmłodszej i najbardziej niepokornej córki Trytona – króla mórz i oceanów. Fascynacja światem ludzi ciągnie ją na powierzchnię, gdzie trafia na przystojnego księcia Eryka i z miejsca się w nim zakochuje. Mimo wszelkich zakazów, Ariel podąża za głosem serca i zawiera pakt z podstępną morską wiedźmą Urszulą. Syrenka będzie mogła żyć na lądzie, ale cena okaże się bardzo wysoka.
SPIDER-MAN: Poprzez Multiwersum
USA 2023, 120’, animacja, akcja, przygodowy, dubbing, od 7 lat

Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.
ERNEST i CELESTYNA: Misja muzyka
Francja, Luksemburg 2023, akcja, familijny, dubbing, od 4 lat

Niedźwiedź Ernest i mała myszka Celestyna podróżują do rodzinnej krainy poczciwego misia, aby naprawić zepsute skrzypce. Ta egzotyczna ziemia to również dom najlepszych muzyków na świecie, a jej powietrze stale przesycone jest dającymi radość dźwiękami. Jednak, gdy dwójka przyjaciół przybywa na miejsce, okazuje się, że granie jakiejkolwiek muzyki zostało tu zakazane wiele lat temu. Dozwolona jest tylko jedna nuta. Wszystko to za sprawą ustanawiających wymyślne prawa sędziów, którym przewodzi ojciec Ernesta. Dla niedźwiedzia i jego mysiej przyjaciółki to niewyobrażalne, bo oboje kochają wszelkie dźwięki. Wspólnie z poznanymi przyjaciółmi oraz tajemniczą zamaskowaną postacią, spróbują przywrócić muzykę i szczęście do krainy niedźwiedzi.

Godziny seansów według bieżącego repertuaru kina wkrótce dostępnego na stronie: www.kino-sokol.pl

PARTNERZY

SPONSORZY

Kalendarium wydarzeń

Edukacja Sztuka Konkurs

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „MAGIA LOTU”

1 czerwca - 29 września 2023

online

cykl: Magia Lotu
Sztuka Wernisaż / finisaż

ZBIGNIEW BIEL „GRAFIKA” - wernisaż

2 czerwca 2023, godz. 18:00

Galeria BWA JATKI