Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

66. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI

Literatura Konkurs

7 - 9 czerwca 2021

Dom Kultury w Tuchowie, MCK SOKÓŁ

Zapraszamy na jeden z najstarszych i najważniejszych konkursów recytatorskich - Ogólnopolski Konkurs Recytatorski.

Tarnowskie eliminacje rejonowe

Tarnowskie eliminacje rejonowe 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbędą się 7 czerwca br. w Domu Kultury w Tuchowie i połączone będą z eliminacjami powiatowymi konkursu.

Sądeckie eliminacje rejonowe

Sądeckie eliminacje rejonowe 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbędą się w sali im. R. Sichrawy MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu, w dniach:
- 8 czerwca br. od godz. 9.30 (TURNIEJE: RECYTATORSKI I WYWIEDZIONEGO ZE SŁOWA)
- 9 czerwca br. od godz. 9.30 (TURNIEJE: POEZJI ŚPIEWANEJ I TEATRÓW JEDNEGO AKTORA).

Do etapu rejonowego konkursu zakwalifikowanych zostało 42 uczestników.
Uczestnicy prezentować się będą w 4 turniejach: Recytatorskim, Poezji Śpiewanej, „Wywiedzione ze Słowa”, Teatr Jednego Aktora zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.
Jury sądeckich i tarnowskich eliminacji rejonowych wytypuje laureatów do finału wojewódzkiego Konkursu, który odbędzie się 14 i 15 czerwca br. w Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

Uwaga! Organizacja tegorocznego Konkursu wynika z potrzeby realizacji wydarzeń kulturalnych, z zachowaniem procedur bezpieczeństwa w trakcie obowiązywania epidemii koronawirusa SARS CoV-2. W związku z tym zastrzegamy prawo modyfikacji warunków realizacji Konkursu - zwłaszcza w przypadku konieczności dostosowania się do aktualnej sytuacji epidemicznej i wprowadzonych odgórnych obostrzeń i zakazów. Ich szczegółowe wytyczne opublikujemy wkrótce na naszej stronie internetowej.

PROTOKOŁY

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi protokołami Komisji Artystycznych z eliminacji rejonowych 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Patronat i współfinansowanie

Kalendarium wydarzeń

dwie kobiety stoją tyłem przy ladzie baru
Kino Seans filmowy

Hannah Arendt

4 czerwca 2021, godz. 18:15

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu

Dziecięce dłonie zatopione w niebieskiej i zielonej farbie. Dziecko wykonuje nieokreślony wzór na papierze. Papier jest już mokry od farby, zaczyna lekko falować.
Edukacja Sztuka Warsztat

Warsztaty Stanisława Szarka

8 - 29 czerwca 2021

Galeria BWA SOKÓŁ