Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

36. Festiwal BAJDUREK | oglądaj i głosuj

Teatr Festiwal Spektakl / widowisko

25 października - 25 listopada 2021

online

W dniach 25 października - 25 listopada 2021 roku zapraszamy do niecodziennego świata bajdurkowego teatru, gdzie w wirtualnej przestrzeni naszej strony internetowej prezentować będziemy spektakle 15 finalistów 36. edycji Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK.
Niezwykłe, różnorodne spektakle najmłodszego pokolenia Małopolan, zarejestrowane zostały na żywo na teatralnej scenie podczas czerwcowej gali finałowej w Nowym Sączu a teraz zaprezentowane zostają szerokiej publiczności bez ograniczenia terytorialnego i obostrzeń pandemicznych.

Już dziś daj się porwać tej magicznej przygodzie, oglądaj, baw się, wzruszaj i zostań… JUROREM oddając swój głos na ulubiony spektakl! Przedstawienie z najwyższą liczbą głosów zdobędzie NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI.

Spektakle od 1 do 15 prezentowane są w sieci za kolejnością, w jakiej występowały w ramach finału w Nowym Sączu w dniach 15-17 czerwca 2021 roku.

Dofinansowanie

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Nazwa funduszu: Fundusz Promocji Kultury
Nazwa zadania: 36. Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
Wartość dofinansowania: 55 000 zł, całkowita wartość zadania: 112 450 zł

Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK organizowany jest nieprzerwanie od 1986 roku. Celem wydarzenia jest promocja aktywności artystycznej najmłodszego pokolenia Małopolan poprzez umożliwienie prezentacji działającym w województwie zespołom oraz ich twórcze animowanie dzięki dodatkowym całorocznym działaniom animacyjno-warsztatowym.

Sponsor

Kalendarium wydarzeń

Teatr Spektakl / widowisko

Ginczanka. Przepis na prostotę życia

24 października 2021, godz. 18:00

sala im. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ

cykl: Teatr Polska
Zespół Mazowsze na scenie
Folklor Muzyka Konkurs

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY IM. STANISŁAWA JOPKA - ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE

25 października 2021, godz. 11:00

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ