36. Festiwal BAJDUREK | oglądaj i głosuj

W dniach 25 października - 25 listopada 2021 r. zapraszamy do niecodziennego świata bajdurkowego teatru, gdzie w wirtualnej przestrzeni naszej strony internetowej prezentować będziemy spektakle 15 finalistów 36. edycji Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK.
Niezwykłe, różnorodne spektakle najmłodszego pokolenia Małopolan, zarejestrowane zostały na żywo na teatralnej scenie podczas czerwcowej gali finałowej w Nowym Sączu a teraz zaprezentowane zostają szerokiej publiczności bez ograniczenia terytorialnego i obostrzeń pandemicznych.

Już dziś daj się porwać tej magicznej przygodzie, oglądaj, baw się, wzruszaj i zostań… JUROREM oddając swój głos na ulubiony spektakl! Przedstawienie z najwyższą liczbą głosów zdobędzie NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI.

Spektakle od 1 do 15 prezentowane są w sieci za kolejnością, w jakiej występowały w ramach finału w Nowym Sączu w dniach 15-17 czerwca 2021 roku.

Głosowanie

Swój głos możesz oddać raz dziennie w dniach od 25 października do 25 listopada.
Każdego dnia zagłosować możesz na inny spektakl, lub na jeden - swój ulubiony. 

Jak zagłosować?

  1. Poniżej, przechodząc na kolejne odsłony listy spektakli, znajdź ten, na który chcesz zagłosować. 
  2. Najedź kursorem myszki na „kółeczko” widoczne w lewym górnym rogu grafiki promującej wybrany przez Ciebie spektakl i kliknij w nie.
  3. Przewiń stronę niżej i kliknij w przycisk ZAGŁOSUJ.
  4. W oknie, które się pojawi podaj swój adres mailowy (upewnij się, czy nie ma w nim błędów).
  5. Zaloguj się do swojego konta pocztowego i znajdź wiadomość od nas. Kliknij w podany w niej link weryfikacyjny.
     
UWAGA! Twój głos zostanie zliczony dopiero po zakończeniu weryfikacji (kliknięciu w link).

Dofinansowanie

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Nazwa funduszu: Fundusz Promocji Kultury
Nazwa zadania: 36. Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK
Wartość dofinansowania: 55 000 zł, całkowita wartość zadania: 112 450 zł

Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK organizowany jest nieprzerwanie od 1986 roku. Celem wydarzenia jest promocja aktywności artystycznej najmłodszego pokolenia Małopolan poprzez umożliwienie prezentacji działającym w województwie zespołom oraz ich twórcze animowanie dzięki dodatkowym całorocznym działaniom animacyjno-warsztatowym.

Sponsor