Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

12. Konfrontacje Teatrów Dzieci i Młodzieży TEATRALNE LUSTRA

Teatr Przegląd

21 - 23 maja 2024

Regionalne Centrum Kulturalno-Biblioteczne im. Jana Pawła II w Brzesku (pl. Targowy 10)

Wstęp: wolny
Dodatkowe informacje:
Zgłoszenia do 24 kwietnia 2024.
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Brzesku zapraszają dziecięce i młodzieżowe zespoły teatralne do udziału w 12. Konfrontacjach Teatrów Dzieci i Młodzieży TEATRALNE LUSTRA, które odbędą się w dniach 21-23 maja 2024 roku w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym im. Jana Pawła II w Brzesku.
TEATRALNE LUSTRA to projekt teatralno-edukacyjny, którego celem jest prezentacja i popularyzacja twórczości artystycznej dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych z regionu tarnowskiego oraz wspieranie instruktorów w poszukiwaniu nowych  środków wyrazu i form teatralnych.

Zespoły teatralne uczestniczące w Konfrontacjach uhonorowane zostaną przez Zespół Konsultantów, finansowymi nagrodami i wyróżnieniami. Zespół Konsultantów przyzna także Nagrodę Główną DIAMENTOWE LUSTRO oraz zarekomenduje spektakl do udziału w finale 39. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK, który odbędzie się  w Nowym Sączu w dniach od 11 do 13 czerwca 2024.

Zgłoszenia

Zgłoszenia spektakli do udziału w Konfrontacjach odbywają wyłącznie na podstawie czytelnie wypełnionych i odręcznie podpisanych kart zgłoszenia przesłanych w formie skanu lub zdjęcia (w jednym pliku) na adres: e-mail i.stanaszek@mcksokol.pl w nieprzekraczalnym terminie do 24 kwietnia 2024.

ORGANIZATOR

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu
Koordynacja: Biuro Organizacyjne w Tarnowie

Współorganizator

Kalendarium wydarzeń

Folklor Muzyka Konkurs

41. Druzbacka

8 - 12 maja 2024

Gminne Ośrodek Kultury w Podegrodziu

Kino Seans filmowy

Do usług szanownej pani

23 maja 2024, godz. 18:00

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu