Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Współpraca dla klimatu

Edukacja Warsztat

30 września 2022, godz. 16:00 - 19:00

sala edukacyjna, MCK SOKÓŁ

Wstęp: bezpłatne
Dodatkowe informacje:
Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz dostępny poniżej. 

Jeżeli potrzebujesz tłumacza języka migowego podczas warsztatów, prosimy o informację: a.lopalewska@mcksokol.pl, +48 18 534 06 62.
W ramach projektu KULTURA Z KLIMATEM „Współpraca dla klimatu” zapraszamy 30 września na warsztaty „Współpraca dla klimatu” dedykowane organizacjom lokalnym, edukatorom, terapeutom zajęciowym, bibliotekarzom i nauczycielom, które poprowadzi Agnieszka Dziewitek.
Celem warsztatów jest rozpoznanie potencjału lokalnego środowiska w obszarze działań na rzecz klimatu. Podczas warsztatu zmapujemy zasoby lokalnych organizacji, instytucji oraz liderów i liderek społecznych, a także poszukamy przestrzeni do wspólnych aktywności będących odpowiedzią na współczesne wyzwania klimatyczne.

Zgłoszenia przez formularz znajdujący się poniżej.

Agnieszka Dziewitek

młoda kobieta podlewa wodą z konewki kwiatek
Facylitatorka i moderatorka procesów partycypacyjnych, wspiera samorządy w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań włączających mieszkańców i NGO w dialog i współdecydowanie oraz tworzenie partnerstw. Animatorka pilotażu budżetu obywatelskiego, który zapoczątkował proces budżetu obywatelskiego w Krakowie; współautorka publikacji „Wspólnie urządzaMY MIASTO - poradnik aktywnego mieszkańca”. Od kilku lat związana z krakowską Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych, w której zajmuje się działaniami animacyjnymi na rzecz współpracy lokalnej. Członkini zarządu Federacja Małopolska Pozarządowa w latach 2018-2020. W ostatnim czasie zaangażowana w proces powstawania Miejsc Aktywności Mieszkańców w Małopolsce. Od 2018 r. razem z sąsiadami prowadzi ogród społeczny w jednej z krakowskich dzielnic. Brała udział w wypracowywaniu założeń do systemu wsparcia ogrodnictwa społecznego w Krakowie i w Gdyni.

Formularz zgłoszenia

Oświadczam, że:

Dofinansowanie

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Kalendarium wydarzeń

globus leżący na trawie
Edukacja Warsztat

EKO warsztaty z EkoEksperymentarium

30 września 2022

sala edukacyjna, MCK SOKÓŁ

Edukacja Warsztat

Rodzinne warsztaty pszczelarskie

1 października 2022, godz. 11:00 - 13:00

Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ