Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

WESOŁE JEST ŻYCIE SENIORA… W BOBOWEJ

Teatr Przegląd

16 stycznia 2023, godz. 18:00

sala im. Romana Sichrawy, MCK SOKÓŁ

Wstęp: Wstęp bezpłatny
Dodatkowe informacje:
Bezpłatne wejściówki dostępne od 5 stycznia 2023 r. w kasie MCK SOKÓŁ (ul. Długosza 3, Nowy Sącz, tel. 18 448 26 00) czynnej w dni powszednie w godzinach 8:00-20:00, w soboty i niedziele w godzinach 12:00-20:00.
16 stycznia 2023 r. o godz. 18.00 w sali im. R. Sichrawy Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu rozpocznie się kolejny sezon amatorskich prezentacji artystycznych na Scenie SOKÓŁ.
Tym razem zapraszamy wszystkich chętnych na program estradowo-kabaretowy pt. „WESOŁE JEST ŻYCIE SENIORA… W BOBOWEJ”  z udziałem członków Klubu Seniora i ich gości, działającego w tej pięknej miejscowości, słynnej na cały świat z tradycji koronczarstwa klockowego. Dlatego w tej prezentacji nie zabraknie także akcentów związanych z tą dziedziną rzemiosła artystycznego. Ale przede wszystkim, poprzez skecze, wiersze i piosenki, seniorzy z Bobowej udowodnią, że metryka nie jest żadną przeszkodą do realizacji swoich pasji (czasami głęboko ukrytych) i dzielenia się z nimi z innymi ludźmi – starszymi i młodszymi.
W programie wykorzystano zarówno znane standardy twórczości kabaretowej i estradowej, jak i takie teksty, które być może niektórzy z Państwa usłyszą po raz pierwszy.
Pieczę organizacyjną nad Klubem Seniora sprawuje Stowarzyszenie Twórczości Regionalnej w Bobowej, przy współudziale Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa.

Kalendarium wydarzeń

Folklor Przegląd

41. Małopolski Przegląd Grup Kolędniczych o Lipnicką Gwiazdę

14 - 15 stycznia 2023

Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej

Kino Seans filmowy

NIEBEZPIECZNI DŻENTELMENI

17 stycznia 2023, godz. 19:00

Kino SOKÓŁ