Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

WARSZTATY DLA MAŻORETEK I INSTRUKTORÓW PROWADZĄCYCH 2023

Edukacja Taniec Warsztat

21 - 22 października 2023

MCK SOKÓŁ

Wstęp: 100 zł
Dodatkowe informacje:
Zgłoszenia do 5 października 2023 r.
Serdecznie zapraszamy mażoretki, instruktorów pracujących z mażoretkami, bądź osoby aspirujące do takiej funkcji na WARSZTATY DLA MAŻORETEK I INSTRUKTORÓW PROWADZĄCYCH. Odbędą się one w dniach 21 – 22 października 2023 r. w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.
Podczas warsztatów dowiesz się na czym polega praca instruktora grup mażoretkowych, poznasz sposoby układania prostych schematów choreograficznych, zdobędziesz wiedzę, jak w technice tańca mażoretkowego praktycznie wykorzystać kroki taneczne oraz nabędziesz umiejętności w pracy z rekwizytem. Poznasz techniki ciała w marszu, podczas aktywności scenicznej, w gimnastyce oraz w pracy nad synchronizacją zespołu. Nie zabraknie również odrobiny ważnej teorii – form prowadzenia grup mażoretkowych.

CO WAŻNE!

Zabierz ze sobą wygodny, sportowy ubiór i obuwie. Te warsztaty mają to do siebie, że
w stosunkowo krótkim czasie, planujemy przekazać wiele wartościowych treści, które zapewni prowadząca – Katarzyna Czyżak. Zdobywczyni tytułu Mistrzyni Polski i Europy – solo buława seniorki oraz Kryształowej Buławy na Międzynarodowych Dniach Muzyki i Folkloru w Lesznie. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu zespołów mażoretkowych. Jest kierownikiem artystycznym Mażoretek Orkiestry Dętej Miasta Leszna oraz wieloletnim tamburmajorem Orkiestry Dętej Miasta Leszna. Zasiada w komisji trenerskiej międzynarodowej organizacji mażoretkowej IFMS (International Federation Majorette Sport). Jest wieloletnią działaczką oraz sędzią krajowym Związku Sportowego Mażoretek. Posiada patenty SMTiChP oraz SPOD (WAMSB Polska).

WARUNKI ZGŁOSZENIA

Wystarczy wypełnić online formularz, który znajduje się poniżej wraz z przesłaniem potwierdzenia opłaty akredytacji  w nieprzekraczalnym terminie do 5 października 2023 r. Po pomyślnej rejestracji kopia zgłoszenia automatycznie zostanie przesłana na podany adres e-mail. O przyjęciu na warsztaty poinformujemy w osobnym mailu. Warsztaty nie mają ograniczenia wiekowego, za to mają ograniczoną liczbę miejsc. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń, spełnienie wymaganych kryteriów oraz poprawne wypełnienie formularza zgodnie z wymogami. Tak więc nie ma na co czekać!

OPŁATY

Koszt warsztatów: 100,00 zł
W przypadku odwołania warsztatów lub braku miejsc, opłata zostanie zwrócona do uczestnika.
Koszt warsztatów nie obejmuje noclegu, ani wyżywienia.

UWAGI PROGRAMOWE

  • Planowana godzina rozpoczęcia zajęć w dniu 21 października – 8:00, natomiast zakończenie warsztatów w dniu 22 października , o godzinie 18:00.
  • Szczegółowy program, uczestnik otrzyma w wersji elektronicznej po 6 października br. (materiały wysłane zostaną na adres e-mail podany w formularzu).
  • Każdy uczestnik powinien posiadać własną pałeczkę marszową i pompony (zainteresowani pracą z baton flag powinni posiadać flagę).
  • Na potwierdzenie udziału w warsztatach uczestnik otrzyma zaświadczenie.
  • Warsztaty zostaną odwołane, jeżeli do 5 października 2023 r. nie wpłynie wymagana liczba zgłoszeń.

UWAGA!
Organizator zastrzega sobie prawo do modyfikacji programu w szczególności w przypadku wystąpienia zdarzenia lub okoliczności zewnętrznych o charakterze wyjątkowym lub nieprzewidywalnym, uniemożliwiające realizację warsztatów w całości lub w części.

Zgłoś się już dziś! Serdecznie zapraszamy!

DO POBRANIA

DOFINANSOWANO

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Nazwa funduszu: Fundusz Promocji Kultury
Nazwa zadania: 45. Małopolski Festiwal Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY
Wartość dofinansowania: 52 000 zł, całkowita wartość zadania: 140 000 zł

Małopolski Festiwal Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym od 1977 roku, służącym edukacji muzycznej oraz promocji amatorskiego ruchu artystycznego. Wydarzenie obejmuje prezentacje zespołów muzycznych i grup mażoretkowych oraz cykl działań warsztatowych.

Organizator

Kalendarium wydarzeń

Kino Seans filmowy

Psi Patrol: Wielki film

21 października 2023, godz. 09:00

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu

Kino Seans filmowy

Disco Boy

24 października 2023, godz. 18:00

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu