WAKACYJNE LAST MINUTE - "Pod presją czasu"

Kino Seans filmowy

28 sierpnia - 3 września 2020

Kino SOKÓŁ

Bilety: 10 zł
W kolejnej odsłonie cyklu obejrzymy filmy: "1917" oraz "Pod powierzchnią".

1917

Hiszpania, Indie, Kanada 2019, 119’, dramat, wojenny, napisy, od 15 lat
Seanse (sala studyjna): 28 - 30 sierpnia g. 17:30
Bilety >>

Wielkie wojenne widowisko na miarę „Dunkierki” i „Szeregowca Ryana”, które przybliża nam dramatyczne losy żołnierzy na froncie jednej z najbardziej tragicznych wojen w dziejach świata.


Sam Mendes, zdobywca Oscara za “American Beauty”, reżyser dwóch Bondów (SKYFALL i SPECTRE), który z artystycznego kina potrafi zrobić komercyjny hit, tym razem idzie na wojnę.  

Fabuła filmu:
Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Schofielda.

Pod powierzchnią

Belgia, Norwegia, Szwecja 2020, 82’, dramat, thriller, akcja, napisy, od 15 lat
Seanse (sala studyjna): 28 - 30 sierpnia g. 15:20, 31 sierpnia - 3 września g. 17:30
Bilety >>

Jak długo jesteś w stanie wytrzymać "Pod powierzchnią"?
Najnowszy tytuł Joachima Hedena opowiada historię dwóch sióstr, których relacje nigdy nie były łatwe. Dziewczyny odziedziczyły po matce pasję do nurkowania, która pomaga im również w skracaniu dystansu pomiędzy nimi. Duża część filmu toczy się pod wodą, gdzie młodsza z sióstr Tuva, zostaje przygnieciona przez skałę na dnie morza. Jej starsza siostra Ida musi jak najszybciej znaleźć pomoc, niestety w promieniu kilku kilometrów nie ma żywej duszy. Rozpoczyna się morderczy wyścig z czasem, w którym każda sekunda jest na wagę życia i śmierci.

Kalendarium wydarzeń

Kino Prelekcja Seans filmowy

Babyteeth

25 sierpnia 2020, godz. 18:30

Kino SOKÓŁ