Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Plener malarski dla młodzieży

Edukacja Sztuka Warsztat

21 - 23 lipca 2021

Galeria BWA SOKÓŁ

Wstęp: 5 zł / 1 dzień
Plener malarski dla młodzieży, to zajęcia, których celem jest nabycie umiejętności obserwacji natury, wykształcenie indywidualnej wyobraźni przestrzennej, wyrażanej przez zręczność tworzenia kompozycji przestrzennych w parku.
Plener malarski dla młodzieży to zajęcia z podstaw rysunku oraz malarstwa akrylowego. W trakcie pleneru młodzież pozna podstawy oraz ciekawostki związane z obserwacją natury oraz zagadnienia łączenia natury z człowiekiem i architekturą. Tematem przewodnim pleneru będzie "Zielona strona miasta".

Liczba osób ograniczona, zapisy wyłącznie przez formularz kontaktowy (prosimy oczekiwać informacji zwrotnej). Na plener należy zabrać zestaw ołówków, gumki chlebowe oraz gumki szkolne. 


Warsztaty obejmują spotkania w dniach:
21, 22, 23 lipca 2021 / godz. 10.00-13.30

Uwaga:
Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia – związanymi z występowaniem  na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zakażeń wirusem SARS-CoV-2, na zajęciach w budynku obowiązuje noszenie maseczek ochronnych zakrywających nos oraz usta.

Kalendarium wydarzeń

Mężczyzna opiera głowę o ramię drugiego mężczyzny
Kino Prelekcja / wykład Seans filmowy

BERLIN ALEXANDERPLATZ

20 lipca 2021, godz. 17:30

Kino SOKÓŁ

Zbliżenie na element poprzedniego zdjęcia. Na pierwszym planie znajduje się prostokątny element z narysowanym czarnym tuszem motywem kwiatu - lilii. Zbliżenie uzmysławia nam jak delikatny i cienki jest papier, z którego wykonano konstrukcję. Przypomina tkaninę, jedwab.
Sztuka Prelekcja / wykład

Paper Gami - historia japońskiej sztuki czerpania papieru

22 lipca 2021, godz. 17:00 - 19:00

Galeria BWA SOKÓŁ