Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Plener malarski dla dorosłych

Edukacja Sztuka Warsztat

12 - 14 lipca 2021

Galeria BWA SOKÓŁ

Bilety: 5 zł / 1 dzień
Plener malarski dla dorosłych, to zajęcia których celem jest nabycie umiejętności obserwacji natury, wykształcenie indywidualnej wyobraźni przestrzennej, wyrażanej przez zręczność tworzenia kompozycji przestrzennych w parku.
Plener malarski dla dorosłych to zajęcia z podstaw rysunku oraz malarstwa akrylowego. W trakcie pleneru uczestnicy będą poznawać podstawy oraz ciekawostki związane z obserwacją natury oraz zagadnienia łączenia natury z człowiekiem i architekturą. Tematem przewodnim pleneru będzie "Zielona strona miasta".

Liczba miejsc ograniczona, zapisy wyłącznie przez formularz kontaktowy (prosimy oczekiwać informacji zwrotnej). Na plener należy zabrać zestaw ołówków, gumki chlebowe oraz gumki szkolne. Zapewniamy farby i pędzle. Malować będziemy na papierze. 

Prowadzenie: Sylwia Kielusiak - architekt i plastyk, specjalista ds. edukacji w Galerii Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ.

Warsztaty obejmują spotkania w dniach:
12, 13, 14 lipca 2021 / godz. 10.00-13.30

Uwaga:
Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia – związanymi z występowaniem  na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zakażeń wirusem SARS-CoV-2, na zajęciach w budynku obowiązuje noszenie maseczek ochronnych zakrywających nos oraz usta.

Kalendarium wydarzeń

Czarno-białe zdjęcie. Drewniane łodzie postawione pionowo, kompozycyjnie tworzą układ przypominający góry. Drewno jest stare, spękane i dziurawe.
Sztuka Wernisaż

Wernisaż wystawy - Excellence Fiap Polska 2

9 lipca 2021, godz. 18:00 - 21:00

Galeria Sztuki SOKÓŁ

Fragmenty trąbki na ciemnym tle
Muzyka Koncert

Muzyka Filmowa i nie tylko...

13 lipca 2021, godz. 20:00

dziedziniec MCK SOKÓŁ