Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Plener fotograficzny dla seniorów

Edukacja Sztuka Warsztat

10 - 13 sierpnia 2021

Galeria BWA SOKÓŁ

Bilety: 5 zł / 1 dzień
Plener fotograficzny dla dorosłych przygotowany we współpracy z Sądecką Grupą Fotograficzną, to zajęcia, których celem jest poznanie podstawowych zasad dobrej fotografii smartfonem oraz tradycyjnym aparatem. Zajęcia prowadzą fotografowie którzy chętnie podzielą się wiedzą praktyczną z uczestnikami.
Plener fotograficzny dla seniorów to zajęcia dla osób, które chcą poznać zasady dobrego zdjęcia. W trakcie trwania pleneru będzie możliwość poznania tajników nie tylko dobrego portretu, ale również zdjęć architektury oraz natury. Podczas warsztatów każdy dowie się czym różni się fotografia klasyczna od fotografii smartfonem oraz jakie parametry powinien posiać aparat aby uzyskać najlepszy efekt zdjęć.

Liczba osób ograniczona, zapisy wyłącznie przez formularz kontaktowy (prosimy oczekiwać informacji zwrotnej). Na plener należy zabrać własny smartfon, aparat fotograficzny.


Warsztaty obejmują spotkania w dniach:
10, 12, 13 sierpnia 2021 / godz. 10.00-13.30

Uwaga:
Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia – związanymi z występowaniem  na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zakażeń wirusem SARS-CoV-2, na zajęciach w budynku obowiązuje noszenie maseczek ochronnych zakrywających nos oraz usta.

Kalendarium wydarzeń

Grafika promująca konkurs na projekt plakatu. Czarne tło. Na środku tła umieszczono zdjęcie żarówki. Żarówka żarzy się czerwonym światłem. Światło jest na tyle słabe, aby nie razić w oczy, ale na tyle mocne, aby kontury żarówki były wyraźnie.
Edukacja Sztuka Konkurs

Konkurs na projekt plakatu

6 sierpnia 2021

Galeria BWA SOKÓŁ

Męska dłoń ujęta od nadgarstka. W dłoni mężczyzna trzyma okrągły obiektyw aparatu fotograficznego. Kadr wyświetlany w obiektywie jest bardzo ostry, wyraźny i przedstawia otaczający mężczyznę krajobraz: jezioro wśród niewysokich gór na tle błękitnego nieba. Wszystko poza dłonią oraz kadrem w obiektywie jest rozmazane.
Edukacja Sztuka Warsztat

Plener fotograficzny dla młodzieży

17 - 19 sierpnia 2021

Galeria BWA SOKÓŁ

cykl: LATO ART