Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

PIĘKNA KATASTROFA

Kino Seans filmowy

20 kwietnia 2023, godz. 18:00

Kino SOKÓŁ

Wstęp: 20 zł
W czwartek 20 kwietnia o godzinie 18:00 w ramach KINA ZE SZMINKĄ zapraszamy na pełną humoru i namiętności ekranizację bestsellerowej książki Jamie McGuire – PIĘKNA KATASTROFA.
Jak zawsze, przed seansem KINA ZE SZMINKĄ, czeka na wszystkie Panie losowanie atrakcyjnych nagród oraz możliwość skorzystania z porad i usług naszych Partnerów.

KINO ZE SZMINKĄ – start: 18:00
  • poczęstunek,
  • prezentacje stoisk,
  • pokazy. 

KINO ZE SZMINKĄ – seans: 18:45
  • losowanie nagród,
  • projekcja filmu.

ZWIASTUN

PIĘKNA KATASTROFA
USA 2023, 98', romans, komedia, od 15 lat

Film opowiada o Travisie Maddoksie (Dylan Sprouse), który jest dokładnie tym, z kim świeżo upieczona studentka Abby Abernathy (w tej roli Virginia Gardner) nie powinna mieć nic do czynienia. Noce spędza, walcząc w nielegalnych walkach bokserskich, a dni upływają mu na podrywaniu studentek z kampusu.

Jednak Abby jest odporna na jego zaloty. Zaintrygowany jej nieprzystępnością, Travis proponuje Abby zakład: jeśli przegra kolejną walkę, na miesiąc wyrzeknie się seksu. Jeśli zaś wygra, Abby będzie musiała na miesiąc z nim zamieszkać. Travis nie podejrzewa nawet, że wkrótce na jaw wyjdzie mroczna przeszłość dziewczyny, która może ich niespodziewanie do siebie zbliżyć.

Współpraca

Firmy zainteresowane wystawieniem się podczas KINA ZE SZMINKĄ zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zgłoszeń dostępny tutaj >>

Kalendarium wydarzeń

Kino Seans filmowy

NIEBIESKA LINIA

18 kwietnia 2023, godz. 18:15

Kino SOKÓŁ

Kino Seans filmowy

SKOŁOWANI – seanse z audiodeskrypcją i napisami

21 kwietnia - 4 maja 2023

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu