Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Mia i ja. Film

Kino Seans filmowy

15 października 2022, godz. 09:30 - 11:00

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu

Wstęp: 10 zł (asystent dziecka ze spektrum autyzmu - wstęp bezpłatny)
W sobotę 15 października w Kinie SOKÓŁ w Nowym Sączu, w ramach cyklu SEANSÓW PRZYJAZNYCH SENSORYCZNIE, odbędzie się projekcja familijnej animacji – „Mia i ja. Film”.
Zupełnie nowe przygody bohaterów jednego z najpopularniejszych seriali dla dzieci, po raz pierwszy na wielkim ekranie! Wewnątrz magicznej księgi kryje się przejście do innego świata, w którym zwykła dziewczynka może stać się wielką bohaterką.

Mia i ja. Film

Niemcy, Australia, Belgia, Indie 2022, 82', animacja, familijny, przygodowy, od 6 lat, dubbing

Nastoletnia Mia nigdy nie rozstaje się z magiczną księgą, którą przed laty podarowali jej rodzice. To dzięki niej już nie raz odwiedziła zaczarowaną krainę zwaną Centopią zamieszkałą przez niezwykłe istoty, takie jak jednorożce, wróżki, elfy, a także złe czarownice. Tym razem Mia odkrywa, że jej bransoletka zawiera czarodziejski kamień kryjący w sobie tajemnicę starożytnej przepowiedni. Jeśli proroctwo się spełni, Centopia może zniknąć na zawsze, a wraz z nią przyjaciele dziewczynki. Mia postanawia wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż do najodleglejszego zakątka Centopii, gdzie na odludnej wyspie będzie musiała stawić czoła zupełnie nieznanemu, potężnemu wrogowi. Na szczęście u jej boku jak zawsze stać będą wierni towarzysze.

Kalendarium wydarzeń

Sztuka Spotkanie / dyskusja

„33-300 Nowy Sącz – dobry adres” – promocja albumu Piotra Droździka

14 października 2022, godz. 18:00

sala im. Romana Sichrawy, MCK SOKÓŁ

Edukacja Spotkanie / dyskusja

Placemaking. O tworzeniu dobrej przestrzeni z jej użytkownikami i użytkowniczkami

17 października 2022, godz. 18:00 - 20:00

sala im. R. Sichrawy, MCK SOKÓŁ