Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Martwa Natura - wakacyjna szkoła rysunku

Edukacja Sztuka Warsztat

23 - 27 sierpnia 2021

Galeria BWA SOKÓŁ

Bilety: 5 zł / 1 dzień
Wakacyjna szkoła rysunku to dwie części "Komiksowe lato" oraz "Martwa natura", oferty wakacyjnej dla dzieci w wieku 9-13 lat. Są to zajęcia, których celem jest rozbudzenie kreatywności uczestników oraz poznanie podstaw związanych z rysunkiem.
Warsztaty dają możliwość poznania podstaw rysunku akademickiego związanego z martwą naturą.

Liczba osób ograniczona, zapisy wyłącznie przez formularz kontaktowy (prosimy oczekiwać informacji zwrotnej). Prosimy dzieci o zabranie na warsztaty ulubiony przedmiot użytku domowego:)


Warsztaty obejmują spotkania w dniach:
23-27 sierpnia 2021 / godz. 10.00-13.30

Uwaga:
Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia – związanymi z występowaniem  na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zakażeń wirusem SARS-CoV-2, na zajęciach w budynku obowiązuje noszenie maseczek ochronnych zakrywających nos oraz usta.

Kalendarium wydarzeń

Męska dłoń ujęta od nadgarstka. W dłoni mężczyzna trzyma okrągły obiektyw aparatu fotograficznego. Kadr wyświetlany w obiektywie jest bardzo ostry, wyraźny i przedstawia otaczający mężczyznę krajobraz: jezioro wśród niewysokich gór na tle błękitnego nieba. Wszystko poza dłonią oraz kadrem w obiektywie jest rozmazane.
Edukacja Sztuka Warsztat

Plener fotograficzny dla młodzieży

17 - 19 sierpnia 2021

Galeria BWA SOKÓŁ

cykl: LATO ART
namalowany flaming
Sztuka Konkurs

XI Ogólnopolski Rodzinny Konkurs Plastyczny CZAS NA BAJKĘ

23 sierpnia 2021

online