Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Konkurs fotograficzny „MAŁOPOLSKA SOKOLIM OKIEM”

Konkurs

29 września - 13 października 2020

Województwo małopolskie

Małopolska to malowniczy region położony na Wyżynie Małopolskiej i częściowo w Karpatach Zachodnich. Znajdziemy w nim unikatowe zabytki oraz atrakcyjne turystycznie obszary, a piękne widoki zapierają dech w piersiach! Te walory sprawiły, że jako instytucja wojewódzka, postanowiliśmy zorganizować konkurs fotograficzny pn. „Małopolska sokolim okiem”.
Aby wziąć w nim udział należy wykonać zadanie konkursowe polegające na przysłaniu na adres: marketing@mcksokol.pl samodzielnie wykonanych fotografii, których tematem będzie krajobraz z województwa małopolskiego, ujęty w efektownej panoramie. Fotografie muszą być opatrzone opisem zawierającym informację o lokalizacji, z której zostały wykonane ujęcia, informacje o fotografowanej panoramie, a także imieniem i nazwiskiem autora.
 
Nagrodą w konkursie jest publikacja wybranych najciekawszych zdjęć w kalendarzu Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ na 2021 rok. Zdjęcia zostaną opatrzone imieniem i nazwiskiem autora. Zwycięzcy konkursu otrzymają po 5 egzemplarzy kalendarza z wykonanym przez siebie zdjęciem. Ponadto w przyszłym roku w budynku MCK SOKÓŁ powstanie wystawa pokonkursowa.

Fotografie należy przesyłać do 13 października do godz. 12:00 na adres marketing@mcksokol.pl.
Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami regulaminu konkursu (do pobrania poniżej).
Ogłoszenie wyników nastąpi 20 października 2020 roku, do godziny 18:00 na naszej stronie internetowej oraz fanpage’u - www.facebook.com/mcksokol.

Kalendarium wydarzeń

mężczyzna trzyma w rękach drewnianą głowę kobiety
Kino Seans filmowy

Tony Halik

29 września 2020, godz. 18:20

Kino SOKÓŁ

Rysunek z czarnym tłem, na nim postać kobiety z podniesioną nad głową ręką.
Edukacja Teatr Warsztat

Programy, ramy… działamy!

1 - 8 października 2020

online