Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Kaśka SOCHACKA - CICHE DNI/MINISTORY

Muzyka Koncert

22 czerwca 2022, godz. 19:00

sala im. Lucjana Lipińskiego, MCK SOKÓŁ

Wstęp: 50 zł, 45 zł, 40 zł, *1 zł
Dodatkowe informacje:
*dla działaczy opozycji antykomunistycznej i osób represjonowanych z powodów politycznych (na podstawie legitymacji) oraz dla osób posiadających status uchodźców z Ukrainy (na podstawie zaświadczenia tożsamości wydanego przez Konsulat Generalny Ukrainy). Bilety dostępne w kasie MCK SOKÓŁ.
Koncert Kaśki Sochackiej promujący jej debiutancką płytę „Ciche dni” oraz wydaną niedawno EPkę „Ministory”.
Z powodu choroby artystki zaplanowany na 26 marca koncert Kaśki Sochackiej został przeniesiony na 22 czerwca.

Zakupione bilety ZACHOWUJĄ ważność. Istnieje możliwość zwrotu biletów.

Bilety nabyte w kasie można zwracać w MCK SOKÓŁ w dni robocze w godzinach od 9:00 do 20:00.

Osoby, które zakupiły bilety online otrzymały drogą mailową instrukcję dokonania zwrotu. W przypadku braku takiego maila na poczcie zarówno w folderze odebrane jak i spam, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Bilety24 przez formularz kontaktowy dostępny na stronie: https://www.bilety24.pl/cms/kupujacyZwrotu biletów można dokonywać do 30 kwietnia 2022 roku. 

ciche dni/ministory

Debiutancki album Kaśki Sochackiej „Ciche dni” ukazał się dokładnie rok temu nakładem Jazzboy Records. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja). Wydarzenie organizowane w ramach XVII Wiosennego Festiwalu Artystów Piosenki PAMIĘTAJCIE O OGRODACH.

Kaśka jest autorką wszystkich kompozycji muzycznych. Płyta „Ciche dni” opowiada o kolei rzeczy w związku, o pętlach jakie zataczamy, naszych największych obawach, o kryzysach, wątpliwościach i walce z samym sobą. Opowiedziana z perspektywy kobiety, która cały czas próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Historia, to scenki z życia związku przedstawione z lekkością i dystansem świadomego, pogodzonego ze wszystkim człowieka. Kompozycje, które nie tylko chwytają za serce, ale poruszają też te najdelikatniejsze i najgłębiej ukryte obawy i tęsknoty, przeplatane będą nowym, melancholijnym albumem z listopada „Ministory”.

Sponsorzy

Patroni medialni

Kalendarium wydarzeń

Muzyka Koncert

ZNANI I NIEZNANI

21 czerwca 2022, godz. 19:00

Bazylika św. Małgorzaty w Nowym Sączu

Muzyka Festiwal

Finał 44. Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY

23 - 26 czerwca 2022

Miasteczko Galicyjskie w Nowym Sączu