Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

CZESŁAW MOZIL - #IDEOLOGIAMOZILA

Muzyka Koncert

21 marca 2022, godz. 19:00

sala im. Lucjana Lipińskiego, MCK SOKÓŁ

Wstęp: 50 zł, 45 zł, 40 zł, *1 zł
Dodatkowe informacje:
*dla działaczy opozycji antykomunistycznej i osób represjonowanych z powodów politycznych (na podstawie legitymacji) oraz dla osób posiadających status uchodźców z Ukrainy (na podstawie zaświadczenia tożsamości wydanego przez Konsulat Generalny Ukrainy). Bilety dostępne w kasie MCK SOKÓŁ.
Niecodzienne połączenie monodramu, stand-upu i koncertu w wykonaniu polsko-duńskiego artysty, wiecznego marzyciela - Czesława Mozila! Wydarzenie organizowane w ramach XVII Wiosennego Festiwalu Artystów Piosenki PAMIĘTAJCIE O OGRODACH.
Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Dlaczego Internet nigdy nie zastąpi koncertów, a „sieć" to wcale nie tak dobre miejsce? Co to w ogóle jest ten LOCKDOWN? Dlaczego w trakcie pandemii lepiej być artystą w Polsce, niż fretką w Danii? Co to znaczy „być seniorem"? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno-liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty. #IDEOLOGIAMOZILA to zbiór obserwacji świata, ale i najbliższego otoczenia – manifest ważnych spraw i wartości.
Podczas realizacji Festiwalu w zakresie obostrzeń związanych z pandemią Covid-19 będą stosowane obowiązujące przepisy prawa oraz Regulamin wydarzeń artystycznych MCK SOKÓŁ.

sponsorzy

Patroni medialni

Kalendarium wydarzeń

Wnętrze willi z freskiem na ścianie
Kino Seans filmowy

Rafael: młody geniusz

17 marca 2022, godz. 18:30

Kino SOKÓŁ

Dwóch mężczyzn siedzi przy ladzie w restauracji
Kino Seans filmowy

Drive My Car

22 marca 2022, godz. 18:10

Kino SOKÓŁ