Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

André Rieu. Niech znów nastaną szczęśliwe dni! - PO RAZ DRUGI W MCK SOKÓŁ

Muzyka Koncert Seans filmowy

11 września 2022, godz. 17:00 - 20:00

Kino SOKÓŁ

Bilety: 30 zł (przedsprzedaż), 35 zł (sprzedaż w dniu koncertu)
Dodatkowe informacje:
Retransmisja koncertu.
Czas trwania: około 180 minut (w tym jedna przerwa)
Napisy: polskie
Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins
Retransmisja letniego koncertu André Rieu i Orkiestry Johanna Straussa z Maastricht - "Niech znów nastaną szczęśliwe dni!". Wydarzenie odbędzie się 11 września o godzinie 17:00.
Nowy letni koncert André Rieu i Orkiestry Johanna Straussa z Maastricht -  "Niech znów nastaną szczęśliwe dni!".

Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak to działo się wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie.

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie.

Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” spodoba Wam się tym bardziej.

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do kina. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht! Cieszmy się razem!

ZWIASTUN

Kalendarium wydarzeń

Kino Seans filmowy

Pies w rozmiarze XXL

10 września 2022, godz. 10:00

Kino SOKÓŁ

Kino Seans filmowy

Napoleon. W imię sztuki

15 września 2022, godz. 18:15

Kino SOKÓŁ