Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

24. PASTUSZKOWE KOLĘDOWANIE – edycja online

Folklor Muzyka Taniec Konkurs Przegląd

26 listopada 2020 - 27 stycznia 2021

online

Dotychczasowe przesłuchania finałowe konkursu PASTUSZKOWE KOLĘDOWANIE odbywały się w gościnnych murach Gminnego Ośrodka Kultury w Podegrodziu – gospodarza i współorganizatora spotkań. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną wspólnie informujemy, że zmuszeni jesteśmy w roku 2021 przenieść konkurs w przestrzeń internetu. Niezwykle ważnym jest dla nas zdrowie oraz bezpieczeństwo uczestników zatem jesteśmy przekonani, że nasza decyzja zyska Państwa aprobatę oraz zrozumienie.
Podczas zbliżającej się edycji PASTUSZKOWEGO KOLĘDOWANIA grupy oceniane będą przez Komisję konkursową na podstawie materiału filmowego z zarejestrowanym widowiskiem, które zostało zakwalifikowane podczas wcześniejszych eliminacji. Termin nadsyłania kart zgłoszeń wraz z nagraniami upływa z dniem 27 stycznia 2021 roku. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym regulaminie.
Patronat Honorowy: Marek Kwiatkowski - starosta Nowosądecki

Kalendarium wydarzeń

Na środku sali kobieta stojąca na podeście z batutą w ręce. Po lewej inna kobieta grająca na pianinie. po prawej mężczyzna siedzący na krześle
Studium Kapelmistrzowskie Edukacja Muzyka Warsztat

6. STUDIUM KAPELMISTRZOWSKIE - SESJA 12

20 - 22 listopada 2020

online

Obraz utrzymany w zielono-niebieskiej kolorystyce. Dzieli się na dwie wyraźnie części, górna to ściana z przejściem-otworem po środku. Dolna część to podłoże, być może trawa bo jest zielone.
Sztuka Wystawa

Tchnienie czasu - otwarcie wystawy online

1 grudnia 2020

online