Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

11. KONFRONTACJE TEATRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY TEATRALNE LUSTRA

Teatr Przegląd

17 - 18 maja 2023

Regionalne Centrum Kulturalno-Biblioteczne im. Jana Pawła II w Brzesku

Wstęp: Wstęp wolny
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ - Biuro Organizacyjne w Tarnowie wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Brzesku zapraszają na 11. Konfrontacje Teatrów Dzieci i Młodzieży TEATRALNE LUSTRA, które odbędą się w dniach 17-18 maja 2023 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym im. Jana Pawła II w Brzesku (pl. Targowy 10). Wstęp wolny!
Podczas wydarzenia propozycje teatralne zaprezentuje trzynaście zespołów, którzy zostaną ocenieni przez Zespół Konsultantów w dwóch kategoriach wiekowych: teatry dziecięce (7-12 lat) i teatry młodzieżowe (13-16 lat).

Zespół Konsultantów przyzna Nagrodę Główną DIAMENTOWE LUSTRO oraz finansowe nagrody i wyróżnienia, a także zarekomenduje spektakl do udziału w finale Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu.

TEATRALNE LUSTRA to projekt teatralno-edukacyjny, którego celem jest prezentacja i popularyzacja twórczości artystycznej dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych z regionu tarnowskiego oraz wspieranie instruktorów w poszukiwaniu nowych  środków wyrazu i form teatralnych.

PATRONAT HONOROWY

Tomasz Latocha - Burmistrz Brzeska
Andrzej Potępa - Starosta Brzeski

Kalendarium wydarzeń

Kino Seans filmowy

BRATY

16 maja 2023, godz. 18:00

Kino SOKÓŁ

Kino Seans filmowy

PLAN 75

17 maja 2023, godz. 16:30

Kino SOKÓŁ