W MCK SOKÓŁ Malarskie wyzwania dla dzieci ze Stanisławem Szarkiem

„Jeśli rodzice widzą jakiekolwiek predyspozycje dziecka (wystarczy, że chce malować choćby po ścianach) niech przyprowadzi pociechę do nas, tu na zajęciach 'ściana' staje się obrazem” – zaprasza Stanisław Szarek. Każdy uczestnik zajęć zajmuje się innym tematem: kwiaty wodne, czy zawierucha marcowa dla młodszych uczestników, nieco starsze podopieczne znanego sądeckiego pedagoga mierzą się ze światem snu, to swoiste wprowadzenie w surrealizm.
Warsztaty malarskie to doskonała okazja dla dzieci i młodzieży, by rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność, a także poznać ciekawe techniki plastyczne i podstawy historii sztuki. Nie ma znaczenia wiek czy poziom zaawansowania – każdy znajdzie tu dla siebie ciekawe i rozwijające zadania.

Stanisław Szarek stawia na wyzwania dla swoich uczniów, dając im trudne tematy i zachęcając do samodzielnego myślenia. Na zajęciach dzieci mają okazję bawić się i tworzyć, a jednocześnie uczyć się nowych rzeczy.

Warsztaty odbywają się w MCK SOKÓŁ w każdą środę od godziny 16.00 do 18.00 w sali kominkowej. Wolny nabór oznacza, że można dołączyć do grupy w dowolnym momencie. To może być wyjątkowa szansa na rozwój artystyczny i kreatywność, wystarczy przyprowadzić dziecko na warsztaty malarskie prowadzone przez znanego sądeckiego pedagoga i artystę - Stanisława Szarka.

Szczegóły można znaleźć tutaj.