CO TU JEST GRANE CZYLI... WALDEMAR MALICKI POWRACA Z FILHARMONIĄ DOWCIPU!

Muzyka Koncert

20 lutego 2020

czwartek godz. 19:00

sala im. Lucjana Lipińskiego, MCK SOKÓŁ

Bilety: 80, 75, 70 zł
Dodatkowe informacje:
Bilety w sprzedaży od 4 lutego w kasie MCK SOKÓŁ (ul. Długosza 3, tel. 18 44 82 600, pn.–pt. 8:00–20:00, sob.–nd. 15:00–20:00) oraz on-line. Rezerwacje w kasie oraz on-line od 5 lutego.
Dowcipne skecze muzyczne, perfekcyjne wykonanie i zaskakujące aranżacje w wykonaniu charyzmatycznego wirtuoza i zjawiskowego zespołu. Zapraszamy na najnowszy program bezkompromisowego, kompletnie oszalałego muzycznego show!
Tylko tutaj piękne i zmysłowe kobiety, eleganccy i czarujący mężczyźni wspólnie zawadiacko wywracają klasykę do góry nogami i tworzą rozrywkę na najwyższym poziomie. To zderzenie zapierającej dech w piersiach urody i ogromnego talentu, gdzie prawdziwy styl łączy się z poczuciem humoru.

Gospodarz widowiska, Waldemar Malicki, w towarzystwie energetycznej orkiestry i wybitnych solistów, oczarowuje i bawi, ale nie bezrefleksyjnie. Dlatego też nie zabraknie satyryczno-obyczajowych monologów wokół tak intrygujących tematów, jak prawa kobiet, tolerancja, popularne programy telewizyjne czy „medyczna” marihuana, ani muzyczno-słownych komentarzy do pojawiających się w Polsce niedorzeczności. Reprezentujemy współczesny głos „zwykłego człowieka”, w którym znajdujemy swoje odbicie, codzienne zawodowe trudności i komizm życia.

Filharmonia Dowcipu to również gratka dla wprawionych melomanów! Sięgając do klasyki w kontekście Roku Moniuszkowskiego, przywołamy Prząśniczkę i zaszalejemy z Tym zegarem starym w wersji folk, pop, rap, a także włoskiej, francuskiej i niemieckiej. Przekonajcie się, że Moniuszko i AC/DC są sobie bliżsi niż przypuszczaliście!

Zapraszamy na prawie dwie godziny sumarycznej zabawy, refleksji, śmiechu i świetnej, obłędnie wykonanej muzyki. Po każdym koncercie z radością się z Państwem spotkamy i wymienimy myślami w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie Co tu jest grane?

Po koncercie: pączki, które same pchają się do rączki.

Wystąpią

Waldemar Malicki - fortepian
Bernard Chmielarz - dyrygent
Anita Rywalska - sopran
Natalia Rubiś - sopran
Marcin Pomykała - tenor
oraz muzycy

Jacek Kęcik - scenariusz i reżyseria

sponsorzy

Partnerzy Gali Pączkowej

Kalendarium wydarzeń

Kino Seans filmowy

Matthias i Maxime

18 lutego 2020, godz. 18:10

MCK SOKÓŁ

Waldemar Malicki, fot. archiwum artysty
Muzyka Koncert

KONCERT ZIMOWY NA NIEZWYKŁĄ SOPRANISTKĘ I ZNANEGO PIANISTĘ

21 lutego 2020, godz. 19:00

sala im. Lucjana Lipińskiego, MCK SOKÓŁ