Wystawy planowane

reprodukcja pracy

Rysunek w procesie

6 grudnia 2018 - 11 stycznia 2019

Galeria BWA JATKI

Wystawa prac studentów oraz pedagogów II Pracowni Rysunku, Wydziału Rzeźby, Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, pt: RYSUNEK W PROCESIE to kolejna już prezentacja z nienazwanego formalnie cyklu: profesorowie i uczniowie.

fasada budynku Galerii BWA JATKI

W drodze - Jerzy Piątkowski (grafika i malarstwo)

18 stycznia - 9 lutego 2019

Galeria BWA JATKI

Wystawa zawiera obrazo-kolaże i grafiki wykonane w technice wklęsłodruku. Inspiracją do powstania prezentowanych prac jest pejzaż, widziany codziennie z okna autobusu, podczas spacerów, z werandy, w drodze do lub z… Widoki tych samych miejsc, widziane o różnych porach dnia, pod wpływem nastroju lub wspomnień, zaskakują nas niespodziewaną nowością.

budynek galerii BWA SOKÓŁ

Jacek Jagielski - rzeźba

25 stycznia - 24 lutego 2019

Galeria BWA SOKÓŁ

Wystawa indywidualna wybitnego rzeźbiarza, profesora Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, gdzie prowadzi pracownię rzeźby na Wydziale Rzeźby i Działań Przestrzennych.

luzie stojący w galerii sztuki

URSZULA OPAŁKA-GUZEK

8 lutego - 17 marca 2019

Galeria SOKÓŁ

Wystawa indywidualna grafiki i malarstwa.

reprodukcja obrazu

O Krakowie - Postscriptum Multimedialny Międzynarodowy projekt artystyczny

15 lutego - 9 marca 2019

Galeria BWA JATKI

Wystawa prac plastycznych, dla których szeroko pojętą inspiracją twórczą jest Kraków, miasto z niepowtarzalnym pejzażem, kolorytem, klimatem, architekturą, kulturą i sztuką, niezwykłymi postaciami na przestrzeni dziejów. Kraków zapisany w artystycznej kreacji związanych z galerią artystów, którzy poznali miasto w trakcie współorganizowanych przez Galerię wespół ze Stowarzyszeniem Forum Innowacyjności Odin sympozjów artystyczno-naukowych i plenerów malarskich.