Aktualności

Tutaj znajdziesz aktualne informacje związane z naszą działalnością.

Oferta pracy na stanowisko "Opiekun ekspozycji-recepcjonista"

21 maja 2019
Zapraszamy wszystkich chętnych do złożenia CV na stanowisko "Opiekun ekspozycji-recepcjonista w Galerii Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ (Oddziale Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ) w Nowym Sączu".

GENIALNI, LOKALNI, GLOBALNI, czyli Ranking im. Danuty Szaflarskiej

20 maja 2019
Joanna Kulig, znakomita młoda aktorka, pochodząca z Muszynki koło Krynicy-Zdroju, zwyciężyła w Rankingu im. Danuty Szaflarskiej GENIALNI, LOKALNI, GLOBALNI. W finałowej dziesiątce znalazł się dyrektor Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ Antoni Malczak, który został wyróżniony w uznaniu zasług dla rozwoju kultury nie tylko w Małopolsce. Podsumowanie tego przedsięwzięcia zostało zorganizowane w niedzielę 19 czerwca 2019 r. w starosądeckim Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari.
chusta i teczka

NADPOPRADZKA SZKOŁA DAWNOŚCI w Piwnicznej-Zdroju przy współdziałaniu z Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ

11 kwietnia 2019
„Nadpopradzka szkoła dawności - od przedszkola do seniora” - taki tytuł nosił projekt zrealizowany, we współpracy z MCK SOKÓŁ, przez Stowarzyszenie Górali Nadpopradzkich  z Piwnicznej-Zdroju, które uzyskało środki z budżetu obywatelskiego województwa małopolskiego 2018.
aparat fotograficzny

Konkurs fotograficzny ECHO TROMBITY

10 kwietnia 2019
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym, dla którego inspiracją jest organizowany od 42 lat Małopolski Festiwal Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY.
Podsumowanie projektu "Łącko folklorem płynące"

"ŁĄCKO FOLKLOREM KWITNĄCE" przy wsparciu Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ

10 kwietnia 2019
W Łącku w sali miejscowego Oddziału Związku Podhalan w poniedziałek 8 kwietnia 2019 r. podsumowany został projekt „Łącko folklorem kwitnące”. Został on zrealizowany przez Stowarzyszenie Promocji Tradycji i Kultury Ludowej KIYRPECKI w Łącku, przy pomocy budżetu obywatelskiego województwa małopolskiego 2018, dzięki wsparciu MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu.
pięć strojących osób

Szkoła Nadpopradzkiej Tradycji i Kultury przy wsparciu MCK SOKÓŁ

22 marca 2019
W Urzędzie Gminy w Rytrze podsumowany został projekt SZKOŁA NADPOPRADZKIEJ TRADYCJI I KULTURY, zrealizowany w ramach II edycji Budżetu Województwa Małopolskiego. Dyrektor Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ Antoni Malczak wręczył wójtowi Janowi Kotarbie i zastępcy wójta Mariuszowi Zuberowi dokument potwierdzający zakończenie tego przedsięwzięcia i przekazanie zakupionych materiałów i sprzętów.