Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

WAWEL TRUCK – mobilna strefa słodkości i zabawy dla dzieci

Inne Inne

23 lipca 2023, godz. 13:00 - 17:00

Rynek w Nowym Sączu

WSTĘP: wstęp wolny
Wszystkie dzieci zapraszamy do niezwykłego świata słodkości i zabawy podczas pierwszego dnia 30. Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych ŚWIĘTO DZIECI GÓR! Tego dnia na nowosądeckim Rynku zagości po raz pierwszy – WAWEL TRUCK, mobilna strefa pełna radości i rozrywki dla najmłodszych!
WAWEL TRUCK to nie tylko miejsce, gdzie można cieszyć się pysznymi słodkościami, ale przede wszystkim interaktywny świat marki Wawel, który przybliża tajniki produkcji i składników czekolady. Znajdziecie tu wiele interaktywnych gier i aplikacji, które przeniosą Was do magicznego świata Wawel. Przed samą ciężarówką, wesoła ekipa WAWEL TRUCK'A będzie czekała na Was, aby zadbać o Wasze dobre samopoczucie i zapewnić niesamowitą zabawę. Natomiast w magicznej strefie Królestwa dobrego Smaku skomponujecie miks swoich ulubionych słodyczy.

Zaglądnijcie do tego królestwa słodkości w niedzielę 23 lipca w godz. od 13:00 do 17:00. Następnie dołączcie do barwnego korowodu, który przejdzie ulicami miasta prosto do Amfiteatru Parku Strzeleckiego, gdzie odbędzie się koncert inauguracyjny 30. ŚWIĘTA DZIECI GÓR!

Kalendarium wydarzeń

Kino Seans filmowy

I Love My Dad

20 lipca 2023, godz. 18:15

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu