Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Warsztaty w ramach projektu GreenFilmTourism

Edukacja Kino Warsztat

9 - 12 lipca 2021

online

WSTĘP: Bezpłatnie
GreenFilmTourism to projekt, który powstał z myślą o wypromowaniu specyficznego waloru wzmacniającego atrakcyjność turystyczną pogranicza polsko-słowackiego. Jest nim dziedzictwo filmowe. Powstało tu bowiem mnóstwo filmowych produkcji, które wykorzystują atuty regionu takie jak: piękno krajobrazu i natury, bogactwo zabytków, barwną różnorodność żywej kultury, a także niezwykłe meandry historii tych ziem oraz magiczną aurę krążących tu legend.
Chcemy się podzielić systematyczną wiedzą o filmowym dziedzictwie. Dla pasjonatów będzie szczegółowa baza danych, dla turystów odwiedzających nasze pogranicze – propozycja szlaku, na którym miejsca związane z filmem lub jego twórcami sąsiadują z mnóstwem innych unikatowych atrakcji.

Zależy nam także na tym, aby do filmowego dziedzictwa były dopisywane współczesne karty dlatego zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach, których celem jest przeprowadzenie konsultacji społecznych. Organizujemy dwa spotkania online (na platformie clickmeeting), 9 i 12 lipca, o godz. 10:00. Prosimy wybrać dogodny dla Państwa termin i zaznaczyć w formularzu zgłoszenia, a następnie odesłać go do dnia 9 lipca na adres: m.paszek@mcksokol.pl.

W załączeniu znajdą Państwo również ankietę, której wypełnienie przed spotkaniem bardzo usprawni naszą pracę. Będzie ona podstawą do dyskusji, a dla nas również dokumentem, na podstawie którego przeprowadzimy niezbędne analizy. Będziemy wdzięczni za odesłanie jej tą samą drogą mailową przed warsztatami.

Serdecznie zapraszamy,
Zespół GreenFilmTourism Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu

Kalendarium wydarzeń

Trójka nastolatków w strojach sportowych
Kino Seans filmowy

Ostatni komers

7 lipca 2021, godz. 17:15

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu

Męzczyzna i kobieta siedzą po przeciwległych stronach stołu.
Kino Seans filmowy

MASKI CZY TWARZE?

9 - 14 lipca 2021

sala im. Romana Sichrawy, MCK SOKÓŁ