Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Walentynki w Kinie SOKÓŁ: „Heaven in Hell” – premiera

Kino Seans filmowy

14 lutego 2023, godz. 20:00

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu

Wstęp: 14 i 17 zł
Dzień zakochanych spędźcie w Kinie SOKÓŁ w Nowym Sączu! 14 lutego o godz. 20:00 odbędzie się specjalny walentynkowy seans polskiego, płomiennego romansu – „Heaven in Hell”. Oprócz filmowych wrażeń czekać na Was będą cenne nagrody, m.in. wycieczka do Budapesztu, Miszkolca i Egeru oraz całodniowy pobyt na basenach termalnych w Białce Tatrzańskiej!

KONKURS Z ATRAKCYJNYMI NAGRODAMI!

Pary, które zdecydują się spędzić ten magiczny wieczór w Kinie SOKÓŁ będą miały szansę zdobyć jedną z wielu atrakcyjnych nagród przygotowanych przez sponsorów wydarzenia:

  • 2-osobowa, 2-dniowa wycieczka do Budapesztu, Miszkolca i Egeru (baseny + zwiedzanie) ufundowana przez Biuro Podróży MAXIM,
  • całodniowy pobyt na basenach termalnych w Białce Tatrzańskiej ufundowany przez firmę TERMA BANIA,
  • oraz wiele innych ufundowanych przez: Jubiler Sezam, Florencja Resto & Bankiet, Lemon Resort SPA, Willa Poprad, Mariposa Med-Spa, Mr' Jerry Restauracja & Steak House oraz Soya&Herbs!

HEAVEN IN HELL – premiera

Polska 2023, 120', romans, od 15 lat

Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona to kobieta sukcesu, matka dorosłej córki. On – przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i łapiący każdą chwilę. Los postawił ich sobie na drodze, rozpalił zmysły i uwikłał w płomienny romans.

Olgą targają skrajne uczucia: poczucie odpowiedzialności walczy z rodzącą się miłością,  poczucie wstydu – z siłą namiętności, rozwaga – z tęsknotą za spontanicznością młodej dziewczyny. Maks zaczyna rozumieć, że beztroskie życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada. Jest pewien, że kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Nie wie jednak, jak pokonać przeszkody na drodze do bycia razem. Kiedy głęboko skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują trudne wybory kochanków z HEAVEN IN HELL.  Oboje kochają szalone żywioły, wiatr i gwałtowne morze. Czy odważą się skoczyć w nieznane?

Patroni medialni

Kalendarium wydarzeń

Kino Seans filmowy

W GORSECIE

14 lutego 2023, godz. 18:45

Kino SOKÓŁ

Kino Seans filmowy

WSZYSTKO WSZĘDZIE NARAZ – wersja poszerzona

15 lutego 2023, godz. 16:20

Kino SOKÓŁ