Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

ŚWIĘTO KINA

Kino Seans filmowy

30 września 2023

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu

Wstęp: 12 zł
Dodatkowe informacje:
Bilety wkrótce dostępne w kasie oraz online
Już w tę sobotę, 30 września, Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu uczestniczyć będzie w ogólnopolskiej akcji ŚWIĘTO KINA. Tego dnia bilety będą kosztować tylko 12 zł. To więc idealny czas, aby dołączyć do magicznego, filmowego świata!

Celebruj z nami Święto Kina!

W repertuarze znajdą się najnowsze premiery jak: „Piła X”, „Doppelgänger. Sobowtór”, „Twórca”, „Moje wielkie greckie wesele 3”, „Bóg i wojownicy lunaparków”, „Wojny jednorożców” oraz filmy z bieżącego repertuaru: „Zielona granica”, „Kosmici w mojej szkole”, „Niezniszczalni 4”, „Strzępy”, „Sound of Freedom. Dźwięk wolności”, „Ulmowie. Błogosławiona rodzina”, „Siła naszych marzeń”, „O psie, który jeździł koleją”, „Mavka i strażnicy lasu”.

Wyjątkowo w tym dniu w Kinie SOKÓŁ odbędzie się pokaz przedpremierowy muzycznego dokumentu „Na zawsze Melomani” w ramach Filmoteki Dojrzałego Człowieka, gdzie seniorzy mają bilety po 11 zł

To już 8 edycja Święta Kina, przy okazji którego środowisko kinowe łączy siły i wspólnie tworzy to wyjątkowe wydarzenie pod patronatem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Kalendarium wydarzeń

Sztuka Warsztat

Wprowadzenie do sztuki Bonsai

30 września 2023, godz. 10:00 - 11:30

MCK SOKÓŁ

Kino Seans filmowy

Na zawsze Melomani

30 września 2023, godz. 13:30

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu