Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Spotkanie dla nauczycieli | kinowa oferta edukacyjna

Kino Spotkanie / dyskusja

21 września 2023, godz. 14:00 - 16:30

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu

WSTĘP: bezpłatny / obowiązują zapisy
Dodatkowe informacje:
Zgłoszenia przez formularz zgłoszeń dostępny od 7 do 20 września do godziny 12:00.
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ zaprasza nauczycieli i wychowawców szkół podstawowych oraz średnich na specjalny bezpłatny przedpremierowy pokaz filmu PODRABIANI ZAKOCHANI, który odbędzie się w czwartek 21 września o godz. 14:00 w Kinie SOKÓŁ w Nowym Sączu.
W ramach spotkania zaprezentujemy ofertę edukacyjną i rozrywkową Kina SOKÓŁ, w tym film „Siła naszych marzeń”. Przy kawie i ciastku spędzimy z Państwem miło czas. Spotkanie potrwa ok 2,5 godz.

Pokaz filmu przeznaczony jest wyłącznie dla nauczycieli. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. W pierwszej kolejności przyjmowane będą zgłoszenia nauczycieli delegowanych przez placówki oświatowe.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza online dostępnego poniżej od 7 do 15 września. Kopia zgłoszenia zostanie wysłana na podany w formularzu adres mailowy. Po wpłynięciu zgłoszenia koordynator wydarzenia, w terminie do 2 dni roboczych, potwierdzi mailowo zapisanie na spotkanie. W przypadku nieotrzymania informacji o przyjęciu zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Kina pod numerem: 18 44 82 627, aktywnym w dni robocze w godz. od 9:00 do 15:00.

PODRABIANI ZAKOCHANI

REŻYSERIA: Casper Christensen, Anthony Hines
PRODUKCJA: USA 2022
CZAS TRWANIA: 93’
GATUNEK: komedia
WERSJA JĘZYKOWA: napisy

ON to playboy i nadęty bufon, który wykorzystuje swojego robota-klona do pierwszych randek, by wkroczyć jak rycerz na białym koniu, gdy robi się bardziej pikantnie. ONA to miłośniczka drogich torebek, która chętnie korzysta z pomocy swojej sobowtórki, by naciągać na drogie prezenty napotkanych naiwniaków. Wszystko działa bez zarzutu, do czasu aż na ich wspólną randkę wysyłają swoje nie do końca legalne zamienniki. Kiedy między robotami zaczyna iskrzyć, postanawiają zbuntować się przeciwko swoim właścicielom i uciec w świat. Charles i Elaine muszą odkryć karty i pomimo niechęci do siebie ruszyć w pościg za swoimi klonami, zanim sytuacja całkowicie wymknie się spod kontroli…

Kalendarium wydarzeń

Kino Przegląd Seans filmowy

Przegląd filmów FILMOTEKI MAŁOPOLSKIEJ 2022

20 - 29 września 2023

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu