Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Rysunek wieczorny - wernisaż wystawy

Sztuka Wernisaż / finisaż Wystawa

18 lutego 2022, godz. 18:00 - 21:00

Galeria Sztuki SOKÓŁ

Wstęp: wstęp bezpłatny
Dodatkowe informacje:
Uwaga!
Ilość osób niezaszczepionych na Covid-19 ograniczona. Ilość osób zaszczepionych na Covid-19 bez limitu po okazaniu unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID.

Godziny otwarcia Galerii:
poniedziałek – niedziela 11.00 – 20.00
Wystawa prac ośmiu twórców – studentów i absolwentów Wydziałów: Malarstwa, Rzeźby oraz Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Na wystawie zaprezentujemy obrazy, rysunki i rzeźby, których cechą wspólną prac jest motyw figuracji, interpretowany jednak przez artystów w odmienny sposób.
Motywowani chęcią dostania się na wymarzoną uczelnię, w środowe i czwartkowe wieczory uczestniczyliśmy w dodatkowych zajęciach z rysunku prowadzonych w Katolickim Liceum Plastycznym im. bł. Piotra Jerzego Frassati w Nowym Sączu. Pracownia była wtedy przestrzenią do rozmów, rozwoju twórczego i – co najważniejsze – do zawiązywania znajomości i przyjaźni na długie lata. Przez sale szkoły przewinęło się w tamtym czasie mnóstwo osób, których los pokierował w różne strony. Nas zaprowadził pod drzwi krakowskiej uczelni. Teraz udajemy się w sentymentalną podróż bogatsi o nowe doświadczenia i tematy, które należałoby przedyskutować.

Michał Żądło

Uczestnicy wystawy:
Monika Leśniak, Anna Michalik, Sylwia Mółka, Bogdan Popardowski, Sylwia Rams, Damian Wróbel, Karolina Żądło, Michał Żądło


Uwaga!

Ilość osób niezaszczepionych na Covid-19 ograniczona. Ilość osób zaszczepionych na Covid-19 bez limitu po okazaniu unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID.

Spotkanie w reżimie sanitarnym, prosimy o potwierdzenie swego przybycia do dnia 17 lutego 2022 roku telefonicznie 18 53 40 663, 18 53 40 679 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–16.00 e-mailem na adres: u.modliborek@mcksokol.pl lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na bieżącej stronie.

Kalendarium wydarzeń

Smok trzymający w paszczy owieczkę
Sztuka Wernisaż / finisaż Wystawa

Bajki, Baśnie i Legendy Polskie - wernisaż wystawy

18 lutego 2022, godz. 18:00

Galeria BWA JATKI

Folklor Muzyka Konkurs

CIOTCYNE ŚPIYWONIE

19 lutego 2022

Dom Ludowy w Mystkowie