Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Postać. Eksperymenty na ludzikach

Edukacja Teatr Warsztat

21 - 28 stycznia 2021

online

Bilety: Bezpłatny dostęp
Na koniec cyklu PO SIECI DO TEATRU Ada Bystrzycka zabiera uczestników na osobistą wycieczkę po terenie obserwacji, bez efektów specjalnych i gigabajtów informacji mówiąc: „Bawmy się, trenujmy uważność i czułe spojrzenie - zapraszam na cudne manowce!”
Warsztaty do oglądania z kartką, ołówkiem i kulką gliny. Chwila skupienia na postaci, czyli człowieku jako obiekcie w spektaklu. Jak szukać inspiracji do kostiumów? O czym myśleć budując lalkę? Jak szybko naszkicować postać w ruchu? Na co zwrócić uwagę, oddając emocje w masce?
Wideo zrealizowane przez Adę Bystrzycką - absolwentkę krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale rzeźby, projektantkę i realizatorkę światła, twórczynię spektakli, koncertów i widowisk.

Trzynasty odcinek cyklu warsztatów online PO SIECI DO TEATRU.
Warsztaty zrealizowano w ramach projektu „35. Małopolski Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Kalendarium wydarzeń

Grupa ludzi ubranych w stroje regionalne stoi z atrybutami kolędniczymi na scenie
Folklor Muzyka Koncert

Karpackie Kolędowanie 2021

21 stycznia - 2 lutego 2021

online

Kobieta klęczy na podłodze w korytarzu. Trzyma ciało mężczyzny
Kino Przegląd Seans filmowy

Tydzień Filmu Niemieckiego

22 - 29 stycznia 2021

online