Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

OSTATNIEJ NOCY W SOHO

Kino Seans filmowy

21 grudnia 2021, godz. 18:10

Kino SOKÓŁ

WSTĘP: 12 i 14 zł (członkowie klubu 7 zł)
W thrillerze psychologicznym uznanego reżysera Edgara Wrighta Eloise (Thomasin McKenzie), aspirująca projektantka mody, w tajemniczy sposób wkracza w lata 60-te, gdzie spotyka olśniewającą, niedoszłą piosenkarkę, Sandie (Anya Taylor-Joy). Cały urok glamour lat 60—tych to nie wszystko, sny z przeszłości zaczynają przybierać znacznie mroczniejszą postać.
W rolach głównych zobaczymy: Thomasin McKenzie, która została doceniona za rolę w "Jojo Rabbit" oraz Annę Taylor-Joy znanej głównie z serialu "Gambit Królowej".  Reżyserem filmu jest Edgar Wright ("Baby Driver").

ZWIASTUN

Eloise to świeżo upieczona studentka mody, która właśnie przybyła do Londynu, aby rozpocząć swoją przyszłość. Dziewczyna ma jednak obsesję na punkcie przeszłości – tęskni za minionym wiekiem, zdesperowana, by doświadczyć Londynu lat 60-tych w całej okazałości. Jednak niesamowita wyobraźnia Eloise oznacza, że ​​może otrzymać szansę bardziej dosłownie, niż sądzi.
FILM "OSTATNIEJ NOCY W SOHO" ZAWIERA KILKA SEKWENCJI Z DYNAMICZNYMI EFEKTAMI ŚWIETLNYMI , KTÓRE MOGĄ ODDZIAŁYWAĆ NA WIDZÓW Z EPILEPSJĄ  FOTOGENNĄ LUB INNYMI UCZULENIAMI NA ŚWIATŁO.

Kalendarium wydarzeń

Kino Seans filmowy

Nędzarz i madame

18 grudnia 2021, godz. 11:00

Kino SOKÓŁ

Mężczyzna i kobieta stoją obok siebie na ulicy
Kino Seans filmowy

Noc filmowa z „Matrixem”

22 grudnia 2021, godz. 22:10

Kino SOKÓŁ