Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Michał Bajor – „No, a ja?”

Muzyka Koncert

26 marca 2023, godz. 18:00

sala im. L. Lipińskiego, MCK SOKÓŁ

Wstęp: 80 i 70 zł
Dodatkowe informacje:
Bilety do nabycia od 24 lutego 2023 on-line oraz w kasie MCK SOKÓŁ (ul. Długosza 3, Nowy Sącz, tel. 18 448 26 00, czynnej: pn.-pt. 8:00-20:00, sob.-nd. 12:00-20:00).
Na zakończenie tegorocznej edycji Wiosennego Festiwalu Artystów Piosenki PAMIĘTAJCIE O OGRODACH swoim śpiewem oczaruje nas polski aktor i piosenkarz – Michał Bajor.
„No, a ja?” to kolejna płyta artysty, jego nowe muzyczne i tekstowe wyzwania. Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką Artysty. W rezultacie Michał Bajor skomponował aż pięć utworów! Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów – trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus.

Zapraszamy na koncert pełen wspomnień, ale przede wszystkim autorskich nowości.
Sądzę, że to, że jestem aktorem, pomaga mi tworzyć swoją postać na scenie bardziej przemyślanie i całościowo. To nie jest tylko piosenka, piosenka i kolejna piosenka, to swojego rodzaju monodram muzyczny.

Michał Bajor

Wykonawcy: 
Michał BAJOR – śpiew
Tomasz KREZYMON – piano
Szymon LINETTE – perkusja
Paweł STANKIEWICZ – gitary
Maciek SZCZYCIŃSKI – bas

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora uprzejmie prosimy o nieprzyprowadzanie na koncert dzieci poniżej wieku szkolnego. Przepraszamy i dziękujemy.

Sponsorzy

Patroni medialni

Kalendarium wydarzeń

Kino Seans filmowy

WRÓŻKA ZĘBUSZKA

25 marca 2023, godz. 09:30

Kino SOKÓŁ

Kino Seans filmowy

ZAPPA

28 marca 2023, godz. 18:00

Kino SOKÓŁ