Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Kayah & Royal String Quartet

Muzyka Festiwal Koncert

18 marca 2024, godz. 19:00

sala im. Lucjana Lipińskiego, MCK SOKÓŁ

Wstęp: 80 i 70, *1 zł
Dodatkowe informacje:
Bilety do nabycia od 15 lutego 2024 r. on-line, w kasie MCK SOKÓŁ (ul. Długosza 3, Nowy Sącz, tel. 18 448 26 00, czynnej: pn.-pt. 8:00-20:00, sob.-nd. 12:00-20:00) oraz w biletomacie w Centrum Handlowym GOŁĄBKOWICE (ul. Prażmowskiego 1)

*Bilety w cenie 1 zł dla działaczy opozycji antykomunistycznej i osób represjonowanych z powodów politycznych (na podstawie legitymacji).
Na drugim koncercie XIX Wiosennego Festiwalu Artystów Piosenki PAMIĘTAJCIE O OGRODACH, który odbędzie się w poniedziałek, 18 marca o godzinie 19:00, wystąpi Kayah & Royal String Quartet. Ich wyjątkowy projekt łączy akustyczne brzmienie kwartetu smyczkowego z popowym repertuarem, prezentując odważne i innowacyjne aranżacje muzyczne.
Iwona Zasuwa – śpiew
Izabella Szałaj-Zimak – I skrzypce
Elwira Przybyłowska – II skrzypce
Paweł Czarny – altówka
Michał Pepol – wiolonczela

Wyjątkowy i odważny w aranżacjach projekt łączący akustyczne, klasyczne brzmienie kwartetu smyczkowego z popowym repertuarem jednej z najbardziej charyzmatycznych Artystek polskiej sceny muzycznej. Utwory, które wybrała do tego projektu, są bardzo osobiste i najbliższe jej sercu, a zaśpiewane w tak niezwykły sposób, że słuchacz na nowo je odkrywa.

Oprócz własnych aranżacji kwartetu smyczkowego, projekt wzbogacony został opracowaniami między innymi takich muzyków jak: Krzysztof Herdzin, Wojciech Blecharz, Maciej Zieliński, Krzysztof Pszona, Urszula Borkowska, czy Bartłomiej Wąsik.

Sponsorzy

Patronat medialny