Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Gwiazdka z maestro André Rieu

Muzyka Koncert Seans filmowy

2 stycznia 2022, godz. 16:30

Kino SOKÓŁ

Wstęp: 27 zł (przedsprzedaż), 30 zł (sprzedaż w dniu koncertu)
Dodatkowe informacje:
Bilety dostępne od 16 grudnia.
Retransmisja koncertu.
Czas trwania: 155 minut
Zupełnie nowy świąteczno-noworoczny show Prezent dla Ciebie i Twoich bliskich. Na tę premierę wszyscy długo czekaliśmy. Maestro nagrał to show podczas serii gwiazdkowych koncertów na żywo w 2019 roku i chciał je pokazać widzom kinowym na Gwiazdkę 2020 roku. Pandemia jednak pokrzyżowała te plany. Na szczęście jednak wróciliśmy do kin i w końcu możemy wspólnie obejrzeć tę długo wyczekiwaną premierę. A co Was czeka na wielkim ekranie?
André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali dla Was przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show. Maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne bożonarodzeniowo-noworoczne przeboje.

„Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

Sam André tak mówi o premierowym koncercie w kinach: „Boże Narodzenie i Nowy Rok to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów”.
Druga retransmisja koncertu odbędzie się 7 stycznia 2022 o godz. 17.30.

Zwiastun

Kalendarium wydarzeń

Pietà – rzeźba Michała Anioła

Św. Piotr i inne papieskie bazyliki Rzymu

30 grudnia 2021, godz. 18:30

Kino SOKÓŁ

Dwójka dzieci w lesie stojąca tyłem i patrząca na wybudowany szałas z gałęzi
Kino Seans filmowy

MAŁA MAMA

4 stycznia 2022, godz. 18:00

Kino SOKÓŁ