Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Do usług szanownej pani

Kino Seans filmowy

23 maja 2024, godz. 18:00

Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu

Wstęp: 20 zł
W czwartek, 23 maja, o godzinie 18:00, w ramach „Kina Ze Szminką”, zapraszamy do Kina SOKÓŁ w Nowym Sączu na ekranizację bestsellerowej powieści Gillesa Legardiniera - DO USŁUG SZANOWNEJ PANI.
Jak zawsze, przed seansem KINA ZE SZMINKĄ, czeka na wszystkie Panie losowanie atrakcyjnych nagród oraz możliwość skorzystania z porad i usług naszych Partnerów.

KINO ZE SZMINKĄ – start: 18:00
  • poczęstunek,
  • prezentacje stoisk,
  • pokazy. 

KINO ZE SZMINKĄ – seans: 18:45
  • losowanie nagród,
  • projekcja filmu.
Osiągnąwszy wiek, w którym niemal wszystkie bliskie mu osoby odeszły lub rozjechały się po świecie, Andrew Blake nie ma już nawet ochoty na żarty ze swoim kolegą z młodości, Richardem. Pod wpływem nagłego impulsu postanawia przekazać stery swojej małej angielskiej firmy w ręce zaufanej asystentki i zatrudnić się w charakterze majordoma we Francji, w rodzinnym kraju swojej zmarłej żony. Na miejscu nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości i to mu się podoba.

Niestety, kiedy Andrew pojawia się w posiadłości rodziny Beauvillier, nic nie wygląda tak, jak to sobie wyobrażał… Wdowa Nathalie, jego szefowa, zaskakuje osobliwymi zwyczajami... Z kucharką Odile nie jest łatwo znaleźć wspólny język, biorąc pod uwagę jej wybuchowy charakter i skrywane tajemnice. Młoda gosposia, Manon, wydaje się zagubiona i zrozpaczona. Zarządca majątku, Philippe, mieszkający w głębi parku, z jakiegoś powodu trzyma się na dystans z resztą mieszkańców posiadłości. No i trzeba jeszcze wkraść się w łaski imponującego kocura o imieniu Mefisto. Andrew wie, że nie ma już wyboru. On, który był przekonany, że jego życie dobiega końca, będzie musiał zacząć je od nowa…
Luksemburg, Francja 2023,  110', komedia, dramat, romans, od 15 lat
Reżyseria: Gilles Legardinier
Scenariusz: Gilles Legardinier, Christel Henon

WSPÓŁPRACA

Firmy zainteresowane wystawieniem się podczas KINA ZE SZMINKĄ zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zgłoszeń dostępny tutaj >>