Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

C'MON C'MON

Kino Seans filmowy

9 lutego 2022, godz. 17:20

Kino SOKÓŁ

Bilety: 10 zł - dostępne tylko w kasie
Dodatkowe informacje:
Udział tylko za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej.
Joaquin Phoenix powraca w swojej pierwszej roli po „Jokerze” w długo oczekiwanym filmie Mike'a Millsa pt. „C'mon C'mon".
Najnowsze dzieło twórcy „Debiutantów” oraz „Kobiet i XX wieku” zostanie premierowo zaprezentowane we wrześniu na New York Film Festival, obok nowych filmów Pedra Almodóvara („Matki równoległe"), Denisa Villeneuve'a („Diuna") i Wesa Andersona („Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun").

Mike Mills i producenci z legendarnego studia A24 opowiedzą pełną emocji historię mężczyzny (w tej roli Phoenix), który niespodziewanie musi przejąć opiekę nad swoim siostrzeńcem o niezwykłej wrażliwości i wyobraźni. Wspólna podróż przez Amerykę przewartościuje ich podejście do życia. „C'mon C'mon" jest typowany przez światowe media jako jeden z czarnych koni przyszłorocznego wyścigu oscarowego.

W filmie obok Phoenixa wystąpił Woody Norman w jednej z najbardziej poruszających dziecięcych ról od lat. W obsadzie znaleźli się również Gaby Hoffmann i komik Jaboukie Young-White. Zdjęcia do „C'mon C'mon" rozpoczęły się pod koniec 2019 roku i zakończyły w styczniu 2020 roku. Czarno-białe zdjęcia wykonał Robbie Ryan, nominowany do Oscara autor zdjęć do „Faworyty" Yorgosa Lanthimosa.

Zwiastun

Nowojorski dziennikarz Johnny (Phoenix) przemierza Amerykę z mikrofonem, pytając młodych ludzi o ich marzenia i plany na przyszłość. Jest singlem, od wielu lat nie kontaktuje się z mieszkającą w Los Angeles rodziną. Gdy jego siostra (Gaby Hoffman) niespodziewanie zgłosi się do niego po pomoc w opiece nad dziewięcioletnim synkiem, Johnny postanawia zabrać siostrzeńca ze sobą do Nowego Jorku. Ich wspólna podróż przez Stany pozwoli im obu odkryć, co nadaje życiu sens.

Kalendarium wydarzeń

Dzieci w strojach góralskich jadą w saniach
Folklor Konkurs Przegląd

50. Jubileuszowy Góralski Karnawał

9 - 13 lutego 2022

Bukowiańskie Centrum Kultury DOM LUDOWY w Bukowinie Tatrzańskiej

Kino Seans filmowy

Krime Story. Love Story - pokaz specjalny z udziałem gości

11 lutego 2022, godz. 17:30

Kino SOKÓŁ