Logo - SOKÓŁ Małopolskie Centrum Kultury, Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego

Brigita a Štěpán - koncert

Muzyka Koncert

26 kwietnia 2024, godz. 19:00

sala im. Romana Sichrawy, MCK SOKÓŁ

Wstęp: 15 zł
Dodatkowe informacje:
Bilety do nabycia od 8 kwietnia w kasie MCK SOKÓŁ (ul. Długosza 3) - czynnej w dni powszednie w godzinach 8:00-21:00, w soboty i niedziele w godzinach 12:00-21:00 oraz online.
Na zakończenie IX Dni Czeskich w Nowym Sączu, tj. w piątek, 26 kwietnia 2024 roku, o godzinie 19:00, zapraszamy na koncert duetu BRIGITA A ŠTĚPÁN.
Brigita Cmuntová i Štěpán Klouček to dwoje młodych, charyzmatycznych artystów, którzy tworzą popowo-folkowy duet działający od 2013 roku. Brigita pisze teksty i śpiewa, Štěpán komponuje muzykę, śpiewa i akompaniuje na gitarze. Występują z towarzyszeniem całego zespołu lub, tak jak podczas naszych Dni, w duecie. Wiosną 2022 roku wydali płytę zatytułowaną „I co się teraz stanie?”.

„Nasze teksty są pełne barwnych obrazów, osobistych historii, w których się znaleźliśmy, odnajdujemy się w nich i wierzymy, że Wy także odnajdziecie się w nich. Muzyka, która złagodzi i rozświetli. Dwa głosy, które to wszystko łączą. Taka właśnie jest nasza płyta” – opisuje nowy album Brigita Cmuntová.

Patronat medialny